Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koridoras Veoma cudno ponasanje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 1:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikad nisam video ovako nesto,imam zenku koridoras i matora je dosta,samo je kod mene oko 2 god. , e sada primetim nadula se reko super taman da se malo prinovim malcima,kada vidim da samo lezi slabo se pomera,i ja pogledam u aq kad ona na povrsini vode lezi izvrnuto ja reko DEAD,kad ja da je uzmem ona pobeze ali premestio sam je u jedan aq gde su mi trenutno biljke jer trenutno formiram nov aq... E sada da li moze neko da mi obajsni ovo ponasanje uzgred kod analnog otvora na donjoj strani joj se otvorili dosta i bas se vidi pa uopse nisam pametan sta i kako posto ovo jos nisam video...javascript:emoticon('Surprised')
Ajd pomozite....javascript:emoticon('Sad')
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 1:12 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 2:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imali su dosta njih taj problem,koliko mi se cini to ti je dropsy,sacekaj Nigrosa da ti sve detaljno kaze Smile

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 12:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hajde Nigros pomazi,sada ujutro gledam je i sada sve isto izgleda....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 7:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

javascript:emoticon('Crying or Very sad')
Ljudi crkava izgleda ,ajd skratite mi muke daj recite nesto...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Ned Dec 05, 2010 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sada sam primetio i da se oljustila tj da joj se skinula kao ona kozica(valjda se to zove slezina),i sada se mnogo cudno ponasa lezi na stranu ili na ljedja ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Ned Dec 05, 2010 1:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dropsy je uglavnom fatalan po ribu, najbolje je da je odvojis da ne bi zarazila i druge ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Ned Dec 05, 2010 1:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma odvojio sam je u teglu i sipao fmc da li da pokusavam mada ne vidim da bas moze da se izvuce iz ovoga...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuno nestao koridoras, verovatno m... Nikollo Ribe 6 Sub Apr 23, 2022 4:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Barbus, koridoras, biljke dragang Arhiva Malih Oglasa 2 Uto Apr 21, 2020 2:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanka - cudno ponasanje IvaKiki Bolest 7 Sre Mar 28, 2018 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudno ponasanje ancistrusa nercibald Razmnožavanje 14 Čet Jan 19, 2017 1:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudno ponasanje skalara _small_dreams_ Ribe 8 Sre Avg 17, 2016 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License