Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kozica se krije... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 7:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre 2 dana sam kupio 1 kozicu, samo jednu zbog toga sto sam hteo da proverim da je ne pojedu ribe nema je vec 2 dana dali su je ubili ili....U akvarijumu imam:Borca, 5-6 guppy,barbusa,ksifo,moli,guppy cobra...Ili se ona ipak krije....Znam da imaju veoma brze reflekse pa cisto sumljam da su je ubili, sta vi mislite?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 7:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Barbusi to veoma brzo rese tako da ako je ostalo ista od nje to su zavrsili gupike. Kod mene se isto desava da gupike cape po koju kozicu dok mali od kizoca uopste ne prezive tako da sa tolko vrsta riba verujem da je nema vise. Barbusi inace sve pocapaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
GRBA
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2010
Poruke: 145
Lokacija: (Loznica)Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre dva dana me zvao covek kome sam prodao akvarijum sa barbusima, njemu su ubili i pojeli trihogastera... mislim da je kozica bila (biće) poslastica...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 7:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

skip, jel' u akvarijumu imaš dosta biljaka? Ako imaš, postoje mogućnost da su kozice još uvek žive, mada... Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 7:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bojan86 ::
skip, jel' u akvarijumu imaš dosta biljaka? Ako imaš, postoje mogućnost da su kozice još uvek žive, mada... Rolling Eyes


Onako ne bas mnogo ali ima mahovine mongro panjeva ima dosta mesta da se krije..Ako je nadjem javicuvam sta je bilo...pozzzz ('Smile')
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 1:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema sanse da je ziva, tj ne verujem... Barbusi su Barbusi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve sam zavrsio danas kada sam kupio Guppy Cobra ubacio sam je u aq u roku od 2 sekunde barbus i borac su je pocepali cobre guppy su poznate po velikim i sarenim repovima pa od repa nije ostalo nista i ribica je za minut bila mrtva.A sto se tice barbusa i borca zavrsili su u wc solji kupio sam novu guppy i kozicu i sada je sve extra niko nikog nedira...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto si bre bacio barbuse i borca? Mogao si nekome da prodas/poklonis/menjas za nesto... greska
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre nego što kupiš neke ribice inforimiši se malo više o njima. To što si uradio je odvratno, kad tako moram da kažem Rolling Eyes Rolling Eyes Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 9:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nevredi bili su krvolocni barbus je stajao u nekom malom aq od 5-6 litara 1 godinu i navikao da zivi sam postao je nemoguc i besan prosto monstrum od ribice.Od njega niko nije mogao da jede.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Borce iritiraju repovi gupika tako da nije ni cudo sto je on navalio na guppy cobra sa velikim i sarenim repom.

Trebao si malo bolje da se informises Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada71
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 363
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj to vise tako da radis.da si samo napisao na forumu vec bi bio u drugom aq.Pa ovaj forum i sluzi za, prvo,ucenje ,druzenje,RAZMENU i t.d.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brzo sam odreagovao kada sam video sta joj rade stwarno mi je bilo zao guppike...Crying or Very sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 11:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa trebao si prvo negde procitati da su borci i barbusi agresivni preme vrstama sa velikim repovima..nisu ribice krive to im je u prirodi !!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Puz,kozica Vojche Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Feb 06, 2020 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Menjam potapajucu i vazdusnu pumpu za... Dragan996 Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Jul 17, 2019 5:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko vrste kozica andrija88 Ostali Stanovnici 2 Ned Jun 10, 2018 5:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus i 5 rc kozica denza025 Bolest 16 Sre Mar 21, 2018 1:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uzgajanje kozica za totalne pocetnike Veki Ostali Stanovnici 5 Uto Okt 03, 2017 3:14 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License