----------------------------------- BojanC Sre Feb 13, 2019 7:14 pm ----------------------------------- Peconis slozio bi se sa tobom, sve je to tako, al bas treba dosta vremena posvetiti posmatranju i razmisljati u raznim pravcima i donositi neke racionalne zakljucke, kako i zasto je sve to tako. Imao sam problem sa kozicama al sad je sve oky, tu su sa ribicama slazu se :D uvek im uzmaju hranu i odnesu hehe. Dodavao sam EC, doduse merio sam u onoj casi sto ide u kompletu, ali to nije bilo tacno pa mi se nekad desavalo da sipam manje, nekad vise i onda kuzice uginu (od previse EC a, sipao sam ga svaki dan)...Mora tacna mera da se dodaje, a to sam resio sa spricom... rec je o mililitrima... Kolega paljabogdanovic, sto se tice presvlacenja, priroda sve to uradi sama. Evo nekoliko primera gde coveku nema mesta za to...pile kad se izleze iz jajeta i ako ne moze da samo izadje, ako mu covek malo pomogne imace, falinku i defekt da li sa krilim ili nogama, jer na taj nacin on odma jaca svoje telo i sprema se za zivot. Takodje i leptir kad izlazi iz caure, ako mu covek pomogne da izadje napolje nikad nece poleteti.