Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kraljevske neonke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Ned Jan 04, 2015 6:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima tu izgleda svega po malo, losa linija, losa hrana, komercijalni uzgoj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 04, 2015 6:40 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Ned Jan 04, 2015 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da se nadovezem na predhodni post koji nisam zavrsio.
Kao sto rekoh ima tu svega po malo ali se ne bih slozio da su skart. Ne tevrdim ovo zato sto su u pitanju moje ribe vec sto se pod skartom smatraju primerci koji su zakrzljali, deformisani, fale i peraja ili imaju neke druge anomalije koje se vec mogu videti kod riba. Ovo su mlade ribe normalno gradjene i ne fali im nista osim sto im je crvena boja slabije izrazena napred pa kad se gledaju iz daleka vise lice na obicne neonke. Namerno sam naglasio da su u pitanju mlade ribe, nemam iskustvo u odgoju neonki ali mi je pala na pamet misao da kraljevske neonke mozda dobijaju jacu crvenu boju kada postanu polno zrele ili dosegnu odredjenu velicinu. Sta vi mislite, da li je mozda to u pitanju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Ned Jan 04, 2015 9:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nije to u pitanju,gotovo je sad,pomiri se sa tim Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Čet Jan 08, 2015 2:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prozlo je par dana od kako sam pisao o svom "problemu" i mogu da se pohvalim da im je boja postala intenzivnija od kako sam im pojacao ishranu sa katotenom, jos uvek nije kako bih ja zeleo ali ima napredka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Jan 08, 2015 2:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drago mi je da sam pomogao. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Thunderbeast
Akvarista



Registrovan: 22 Avg 2012
Poruke: 136
Lokacija: Beograd-Vozdovac(Stepa Stepanovic)

PorukaPoslao: Čet Jan 08, 2015 6:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da ti postavis par slika pa da mi(strucnjaci sa foruma) procenimo sta tu ne valja Very Happy .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Čet Jan 08, 2015 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo par slika, samo nece da budu mirne non stop plivaju
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Čet Jan 08, 2015 9:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

po meni su ribe sasvim u redu Smile da cujem ostale strucnjake. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Čet Jan 08, 2015 9:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze to i bolje, evo par slika mojih neonkica. Samo sera flora i sera diskus Smile Smile
Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Pet Jan 09, 2015 1:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@isako
Pa ovo je super kako sam ja po citanju pomislio, nisu skart to je bitno.
Moguce je da je do ishrane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pet Jan 09, 2015 2:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo su se popravile od kako im dajem vise katotena ali jos to nije kako treba. Kad budu kao Vaskove onda cu biti zadovoljan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Sre Jan 21, 2015 12:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moram da vas izvestim da su iz dana u dan sve bolje i bolje, ako nastave ovim tempom uskoro ce biti bas kako treba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Sre Jan 21, 2015 12:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ishrana verovatno, a i opustaju se polako, nisu vise pod stresom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Armatura za neonke? milan64586 Rasveta 0 Sub Feb 27, 2021 10:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina neonke Kragujevac. IvanBo Rasveta 0 Sre Okt 07, 2020 1:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slucaj misteriozno nestale neonke LaBuxna Početak u akvaristici 20 Pet Sep 18, 2020 9:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neonke kao osvetljenje uki01 Rasveta 12 Pon Jul 20, 2020 11:29 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License