Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 krastavac kao slatkis Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 6:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da znam bilo je tema o ovome da se moze krastavac davaqti kao hrana pa evo da pogledate a mozete i da probate malo parce se 2x prokuva da omekne i da nebi farbalo vodu sve ribice i puzici ga vole evo slike

Image



edit by: sale75bgd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 6:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahaha bas super...eto za to nisam znao pa to bi moglo povremeno da mi posluzi kao ishrana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 8:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam bas juce prokuvao mladi krastavac i dao ribama, primecujem samo da ga ancistrus rado jede ali i da ga ostale ribe grickaju, e sad da li ga jedu ili samo proveravaju sta je nisam siguran, a vremena za puzeve nisam cekao da vidim da li ce ga jesti, nesto su mnogo sporiji od riba, ne znam sta im je Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Boki
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 19 Okt 2010
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sre Okt 20, 2010 4:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dobar je krastavac... probao sam Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
rayli
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2009
Poruke: 257
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Pon Mar 21, 2011 1:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A jel se kuva krastavac ili ziv? Jel se oguli?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Mar 21, 2011 3:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ogulis krastavac. Iseces jedan kolut, prokuvas nekih 5 min. a zatim i malo ohladis u ladnoj vodi. Nakon toga ubacis u akvarijum ... i to je to.
Stim sto nemoras ceo krastavac da oljustis, vec samo deo.
Tako se postupa i sasvim ostalim povrcem :
Tikvicama
Spanacem
Britvom
Sangarepom
Graskom ....
a da , nesto neljustis, nesto ljustis, a nesto samo isperes i prokuvas.
Takodje od voca :
Crno i belo grozdje
Jabuka
Kruska
...ostalo nisam probao Smile Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Ned Apr 24, 2011 12:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam probao sa krastavcem ali ne jedu..... kasnije sam probao sam paprikom (prokuvanom) .... kod mene su samo ajkulice rado pojele papriku a ljuspice se zalepile za filter Very Happy Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Uto Apr 26, 2011 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma kad su gladne jedu kao lavovi...sta god im se ubaci
u aq Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Uto Apr 26, 2011 12:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam cuo da moze i lubenica... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Apr 26, 2011 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

skoro sve moze od voca i povrca.....samo sam probao krastavac(koji nisu jele) i papriku (koju su samo ajkulice jele) ... nista nisam probao od voca jer mislim da je to za njih mnogo slatko, mozda gresim ispravice me neko..... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crayfish :)
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Maj 2011
Poruke: 92
Lokacija: Beograd - Karaburma

PorukaPoslao: Pet Sep 16, 2011 5:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

oki moki ::
skoro sve moze od voca i povrca.....samo sam probao krastavac(koji nisu jele) i papriku (koju su samo ajkulice jele) ... nista nisam probao od voca jer mislim da je to za njih mnogo slatko, mozda gresim ispravice me neko..... Very Happy


Ja sam probao voce i meni je taman slatko koliko treba Very Happy . . jabuka i kruska sitno parce pa jos malo nasitnjeno i ribici (doduse ne svi) navale. a krastavvac i paprika su stara skola, zajedno sa spanacem itd.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pet Sep 16, 2011 11:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

naravno sve moze,samo gledajte da ne bude prskano(ako zivite u velikom gradu,dajte im kruske,breskve kajsije,sljive,sve valja ubaciti pomalo u kljucalu vodu,radi omeksavanja i dizinfekcije,jabuke se MNOGO prskaju(eto cisto da znate) ),od povrca je nikouro rekao skoro sve,i takve hrane ribicama lezu super...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Krastavac i ostalo povrce Stefans Ishrana 13 Sre Nov 21, 2018 12:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Krastavac joca93knj Ishrana 5 Sub Jul 10, 2010 12:23 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License