Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kribensis mehur iznad oka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ejsventura
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2013
Poruke: 16
Lokacija: Sevojno

PorukaPoslao: Uto Dec 22, 2015 4:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam primetio kada sam hranio ribice da mi jedan od tri kribenzisa koje imam, ima nesto iznad jednog oka, nešto kao neki mehur, isprva sam mislio da mu je ispalo oko, ali kada sam sačekao da se okrene sa te strane, video sam da mu je taj mehur iznad oka, moze se videti na slikama, mada sam ga jedva uslikao jer je stalno bio okrenut drugom stranom.
Inače normalno se hrani, barem tada se hranio, i kada se nahranio otplivao je kod raspršivača i tu se primiro, i primetio sam da ne plica po akvarijumu kao i obično..doduše nisam ga pratio duže vreme već nekoliko sati od kako sam primetio i postavio ovo pitanje na forumu...
Pretragom na sajtu sam video da postoji bolest POOP EYE ali mi po slikama koje sam nalazio ne liči na to..
Molim za pomoć...ako je bolest da ga izolujem i pokušam neko lečenje...
Hvala!
Image
Image

Image

I da, u akvarijumu imam 3 barbusa konkoniusa(matična(vel. oko7-8cm), dva muljasa(Paleatus - Corydoras paleatus), ancistrusa(10cm), i tri kribenzisa, mislim da nisam nesto preskocio...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 22, 2015 4:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka lisce iznad akvarijuma pingvinpilence Biljke 4 Ned Feb 28, 2021 7:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kribensis albino Serene Sky Ribe 5 Pet Nov 24, 2017 12:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Maksimalna debljina inertne podloge i... Ciskela Podloga 3 Čet Dec 24, 2015 4:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mužjak kribensis i nesto bilja Zvrle Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Feb 22, 2013 12:57 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Rock Kribensis (Pelvicachromis pulcher) Darko Arhiva Malih Oglasa 1 Pet Jan 25, 2013 12:10 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License