Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ksifo mladj Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 1:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zenka ksifoa mi je okotila nekoliko mladih mrtih,medjutim ostale ribice su ih pojele. Ta ksifo zenka je sledeci dan crkla,da li mogu ocekivati tako nesto i od ostalih ribica?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 1:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 2:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako bi dao vise informacija mozda bi i mogli da pomognemo jer to moze da zavisi od jako puno faktora. Dal je to stara zenka? Dal si primetio na ostalim ribicama nesto? Kako odrzavas akvarium itd itd.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 4:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa zenka je velicine preko 4cm! Akavarijum cio perem jednom sedmicno i prilicno je cist!Ostale ribice su bar za sada uredu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 5:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjas 100% vodu kod malih i kod odraslih?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 5:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je ona sto si je vadio iz vode i stavljao na sto da je slikas?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da to je ta,naravno da mijenjam inace ne bih drzao ribice!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 8:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eto ti razloga!
Koliki je stres tad dozivela da je rodila i mrtve ribice i ona umrla,samo da bi je ti slikao!
Mogu samo da se prekrstim!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne menjas svu vodu samo 30% nedeljno da ti i ostanu dobre bakterije u vodi samo u kriticnim situacijama menja 100% vodu al ni ondak ne odjednom nego prelivno. Previse stresa dozive ribice ako odjednom promenis svu vodu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aha,hvala. Ali voda bude bas muljava i prljava i ne znam kako bi mogla da se ocisti ako se promjeni samo 30%.Imam filter pumpu koja nije non stop ukljucena!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zasto nije sve vreme ukljucena?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
overburner
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 86
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cuva se struja Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Jul 05, 2011 12:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nista neobicno za izmaltretiranu zenku ksifo. Naucices...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jul 05, 2011 7:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dragi moj Balkan bilo bi bolje da vreme koje provodis ovde trosis citajuci jer kao sto vidis ne znas onovne stvari. Da si to radio ne bi ti crkla zenka, voda ti ne bi bila muljava kao sto kazes a ti otvaras temu da li starija koka i jaje zbog koje si zaradio opomenu.
Krajnje je vreme da se uozbiljis i da pocnes da ucis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Uto Jul 05, 2011 11:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa jel treba da je filter pupma non stop ukljucena? Ja sam tu temu postavio u ,,Razno" i ne vidim razlog zasto sam zbog zagonetke dobio opomenu. Ali nema veze,naravno da ne znam kada sam manje od mjesec dana u akvaristici. Isto kao kada bih ja tebi rekao da nemas pojma u matematici ili u kosarci u kojima sam ja vise od 10 godina!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Jul 05, 2011 12:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas negde temu odrzavanje akvarijuma, tamo ces naci sve odgovore. A kakvu to pumpu imas, ajde ti nama napisi sta ti sve imas u tom akvarijumu i od zivog sveta i od opreme i koliki je aq . i onda ce ti vec neko pomoci. Filtraciju ne bi smeo da isljucujes, mozes da iskljucis pumpu za vazduh. A o matematici i kosarci neki drugi put.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bolest ksifo Valerija Bolest 3 Sub Nov 20, 2021 8:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povrsinska skrama i mladj riba Baia Razmnožavanje 4 Čet Dec 03, 2020 7:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem Ksifo Lire laky_kg Tražnja 2 Sub Sep 05, 2020 12:05 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cime hraniti mladj nebojsar Razmnožavanje 10 Uto Maj 12, 2020 7:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ksifo respectre Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Nov 03, 2019 6:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License