Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ksifo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
pljevljak
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2014
Poruke: 12

PorukaPoslao: Uto Jul 24, 2018 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

popindeed ::
pljevljak ::
Lose sy slike ne mogu autozoom da odradim, mislim da nisu bolesne samo je u trenutku slikanja izgledalo tako Smile
Sad se malo I kajem sto gupike nisam ubacio tu Smile


Image


Slazem se da prethodnim postom I predlogom za nanu. Nez zasto se ljudi odlucuju za ove filtere u akv od 25l, ne osudjujem tebe verv ti je neko nestrucan preporucio...za ovaj akv ti je idealno da stavis korner filter ili sudjer. Po meni sigurna filtracija I bez stresa oko previse strujanja vode I u kompletu sa pumpom kosta oko 500-700RSD..Sta je tu je. Kao sto rece covek, ako se predomislis vrlo radi cu ti pokloniti gupike iz licnog uzgoja koje su adekvatne za velicinu tvog akvarijuma..Ksiforusi def ne uzivaju u ovako skucenom prostoru. Poz



Hvala svakako prijatelju ali ja sam u Podgorici, daleko sam 😅
Prodavac mi je dao pumpu jer po njegovom ta odgovara akvarijumu.
Sad ako neko ima iz Pg ili okoline da poklonim ove ribice a nabavim gupije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jul 24, 2018 10:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

popindeed
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2018
Poruke: 124
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jul 24, 2018 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pljevljak ::
popindeed ::
pljevljak ::
Lose sy slike ne mogu autozoom da odradim, mislim da nisu bolesne samo je u trenutku slikanja izgledalo tako Smile
Sad se malo I kajem sto gupike nisam ubacio tu Smile


Image


Slazem se da prethodnim postom I predlogom za nanu. Nez zasto se ljudi odlucuju za ove filtere u akv od 25l, ne osudjujem tebe verv ti je neko nestrucan preporucio...za ovaj akv ti je idealno da stavis korner filter ili sudjer. Po meni sigurna filtracija I bez stresa oko previse strujanja vode I u kompletu sa pumpom kosta oko 500-700RSD..Sta je tu je. Kao sto rece covek, ako se predomislis vrlo radi cu ti pokloniti gupike iz licnog uzgoja koje su adekvatne za velicinu tvog akvarijuma..Ksiforusi def ne uzivaju u ovako skucenom prostoru. Poz



Hvala svakako prijatelju ali ja sam u Podgorici, daleko sam 😅
Prodavac mi je dao pumpu jer po njegovom ta odgovara akvarijumu.
Sad ako neko ima iz Pg ili okoline da poklonim ove ribice a nabavim gupije.


Poslao ti PP.. a vidje nismo mi daleko Smile ja sam trenutno na jadranu, odmaram Wink neka te onda, malo preuredi ovu mahovunu podvezi na panj, stvorices im vise prostora ako nista za plivanje kolko tolko..Redovne izmene ovde kao sto je pisano I vise bilja-, normalna podloga. Srecno sa ribicama I akvarijumom.

PS mozda nabavis veci akvarijum, jer ce ksifoforusi sigurno jos rasti SmileSmile Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bolest ksifo Valerija Bolest 3 Sub Nov 20, 2021 8:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem Ksifo Lire laky_kg Tražnja 2 Sub Sep 05, 2020 12:05 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ksifo respectre Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Nov 03, 2019 6:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike, ksifo i koridorusi na prodaju axterix Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Okt 25, 2019 4:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka balon moli i ksifo lira vlada_nis Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Feb 27, 2019 10:19 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License