----------------------------------- DeksoN Sre Feb 25, 2015 6:44 pm Ksifoforus polomio rep! ----------------------------------- Imam ksifoforusa u akvarijumu i danas sam primetio da je polomio rep , pitanje , da li on to menja rep ili je polomio nekako , i da li ce uginuti ?? http://www.dodaj.rs/f/F/cF/4p0zSJnO/fotografija0282.jpg ----------------------------------- Novak Sre Feb 25, 2015 8:23 pm ----------------------------------- Ne moze da polomi.Ili mu ga je neka riba pojela ili je neka bakterija.Pre da je ovo prvo. Sta imas jos u aq sa njim? ----------------------------------- Maxy xD Sre Feb 25, 2015 8:30 pm ----------------------------------- Nesto mu je capnulo.. Vidis da je i gore iskrzan, ne samo "mac" Nece uginuti (nebi trebalo). :) ----------------------------------- DeksoN Čet Feb 26, 2015 3:12 pm ----------------------------------- [b]U akvarijumu imam Black Molli x2 Japanku x1 gupike x2 muljase x3 to je to :D ----------------------------------- Novak Ned Mar 01, 2015 1:43 am ----------------------------------- Japanka voli da glocne repice.