----------------------------------- brankosky Sub Avg 11, 2012 10:24 pm Ksifoforus ribica Miruje? ----------------------------------- U pitanju je zenka, i ona je debelog stomacica kao i gupika nego ova sad Ksifoforus takodje cudna od danas pocela da se krije na dno, zna li neko u cemu je problem , zasto ona to radi ostale Ksifoforus ribice takodje zenke ne odvajaju se od pumpice za vazduh cim se neka od ribica druge vrste priblizi one zele da napadnu sve redom, Trichogaster muljas takodje zabijen u mulju i ispod kamena slabo izlazi po vazduh i po hranu . Zna li neko u cemu je problem kombinacija ribica ili sta ? Gupika Trichogaster Ksifoforus Torokatum Koliko sam na gugl neki .rs sajt video kombinacija Trichogaster i Ksifoforus na jednoj tabeli kompatibinosti se kao slazu . Zaista neznam u cemu je problem ili mi je devojka koja radi u jednom akva shopu dala sve neke trudnice pa se tako ponasaju ili sam ja zeznuo vodu nesto mozda ? Ali najvise mi te 3 ksifoforus-ice cudne brane teritoriju , recite mi sta je u pitanju temperatura vode malo se promenila danas je bila malcice osvezavajuca dok je sada malcice toplija nemam merac ali pstom sam primetio. Uciti i uciti samo uciti , moram kad sam poceo da volim Akvaristiku .