----------------------------------- brankosky Ned Avg 12, 2012 3:08 pm ----------------------------------- Budi malo precizniji, sta podrazumevas pod ok filtracijom? Napisi koji filter imas i sta je od filter mase u njemu. Takodje me zanima sta podrazumevas pod dnevnim odrzavanjem? Inace, ribe se ne hrane biljkama (barem ne te ribe koje ti gajis). Biljke rade kao neke vrste filtera za vodu, a takodje i stvaraju kiseonik u vodi. U prevodu bilje zivot u akvarijumu cini zdravijim i kvalitetnijim, al nikako im nije uloga da prehranjuju ribe. :) Nisi rekao koliko dana je proslo od kada si ribe ubacio u akvarijum, plasljivo ponasanje i povucenost je normalna pojava kada su stanovnici u akvarijumu novi. Ciscenje vode i biljaka od cudnih paucina usisivacem i pazljivo usisavanje sa kamencica otpatke to ne stvara buku, mislio sam da se hrane biljkama :-) inace ih stalno grickaju. pa ima jedno 4 dana od kako sam ih ubacio u akvarijum sa te tri crvene ribice, znaci crvene ribice su prvi stanovnici tog akvarijuma. Filter je kineske proizvodnje i sundjerast je neznam naziv ceo je sundjer i obliku case za vino stoji na dno. Voda je stalno cista, cudnih crvica nema niti bilo kog nepoznatog koji se jedva vidi okom, bar koliko ja primecujem .