Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kuli Kuli Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
SuperSaiyan
Akvarista

Registrovan: 08 Apr 2017

PorukaPoslao: Pet Maj 12, 2017 8:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja za sad imam jednog, ali planiram da ubacim bar jos jednog, mnogo su mi slatki. Imam bas sitne ribice u akvarijumu tako da nije nikakav problem sto se prostora tice, akvarijum ubiljujem polako i oprezno, jer je dosta mali tako da za sad samo valisnerija i kripta, koje su pocele same da pustaju male tako da sam resio da pustim da vidim gde ce to da ode i vremenom rearanziram biljke, i ubacujem po malo neke, samo sto nemam CO2 i svetlo mi je malo bedno, ali biljke rastu lepo. Opa, ode ja offtopic. No, Kuli Kuli, da ja sam i u prodavnici skapirao kada sam kupovao da su previse razliciti da bi bili kao, samo varijeteti, skontao sam da se i sa tim mora paziti. Steta sto se tako malo zna, jako su lepe ribiice, interesantnog karaktera.E da, ja nemam pesak nego jako sitan sljunak, jel to problem za njih?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pet Maj 12, 2017 8:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Serene Sky
Akvarista

Registrovan: 13 Nov 2013

PorukaPoslao: Pet Maj 12, 2017 8:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije, podloga nije problem njima sve dok nije oštra. Više vole sitniju od krupnije podloge jer mogu da rovare po njoj i da se sakriju u nju u slucaju opasnosti.

Šare se kod botija menjaju malo dok rastu tako da mlade od starijih jedinki umeju dosta da se razlikuju.

Ako znaš engledki ovde imaš mnogo dobre imformacije o ribama čak i u komentarima ima dosta dobrih opisa o podvrstama za neku ribu i varijacijama sa razlicitih staništa
http://www.seriouslyfish.com/search/Pangio
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Uros Kg
Akvarista

Registrovan: 29 Mar 2017

PorukaPoslao: Uto Maj 23, 2017 5:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kuli u filteru Ksendzi Bolest 10 Pon Dec 18, 2017 12:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kuli Kuli Gen ije Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Maj 17, 2015 12:22 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Mini kripte i kuli kuli Svarog Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Okt 07, 2014 7:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ribice: kuli,apistogramme,hokej tetre... joniko Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Avg 02, 2014 10:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Balon moli, panda, sterbai, kuli kuli Tiffany Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Apr 14, 2014 5:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker