Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kupovanje voda za akvarijum. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kolja-Ljako
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2016
Poruke: 17
Lokacija: Anonymous

PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2016 1:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U razgovoru sa prijateljima cuo sam da oni stavljaju u akvarijume one ''kupovne"' vode.Kao sto je "'Rosa" ili "'Akva viva".Pa evo ja pitam cisto iz znatizelje da li to jos neko radi ovde ili je to samo njihov izum Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2016 1:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2016 2:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

radio je raziel 84 pre nekih 7-8 godina, kad je mrestio ramireze i altispinoze, al onda je odustao od kupovine. medjutim, ribe su se posle mrestile i u cesmovaci, valjda se navikle. nije to neki specijalan izum, mozda za neke male akve koji se drze sterilnim, al za velike akve nema potrebe za tim. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kolja-Ljako
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2016
Poruke: 17
Lokacija: Anonymous

PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2016 2:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Razumem.
Hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Sre Jun 01, 2016 3:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze ali iskljucivo evian, fiji ili voss. Najbolje voss, i to onaj u staklenoj boci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License