Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 L pleco ribice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 23, 2017 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dal neko ima na prodaju neke L-ove, tj dal ima neko da ih razmnožava, pa da radi i prodaju ili ako neko zna nekoga ko ih razmnozava Smile pišite na PP


Poslednji izmenio Sone_bg dana Čet Feb 23, 2017 10:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 23, 2017 10:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 24, 2017 12:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neko je u Beogradu krenuo u pricu da ih razmnozava, e sad u kom stadijumu je ta prica ne bih znao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 24, 2017 11:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja sam to negde pročitao, čak sam i video slike mresnih akvarijuma, al ništa opširnije nije bilo rečeno, bilo bi dobro nekako znati domaće male da kažemo proizvođače ribica, jer npr skoro sam jurio neku ribicu, nije je bilo po našim BG radnjama i na kraju saznam da lik koji živi blizu mene ih razmnožava i bavi se prodajom, verujem da ima mnogo takvih ljudi, a opet dosta ljudi ne zna za njih, a koristilo bi i nama i njima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tigrica sa kavezom za ribice sumi Razmena 0 Sre Apr 13, 2022 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License