----------------------------------- ljubisa03 Čet Okt 22, 2020 9:32 pm Lagani akvarijum ----------------------------------- Pozdrav svima. Hajde da i ja malo predstavim neke od svojih akvarijuma. Citam u temi za ozivljavanje foruma da mnogi nece da stavljaju svoje slike, jer su skromni, par ribica,.. itd,... Ovo je zenin i moj omiljeni akvarijum u kuci. I ja ga se ne stidim. Pustili smo ga da zaraste skroz i ne opterecujem ciscenjem, sredjivanjem i se sto ribe nemaju skoro gde da plivaju. Akvarijum dimenzija 70x30x40, oko 80l. Iako je biljni akvarijum, ne postoji hranjiva podloga niti CO2. Ove sve biljke su nezahtevne i jednostavne za odrzavanje. Prihrana je macro i micro elementi, naj jeftiniji na trzistu, pakovanja kao nedozvoljene supstance, sto se rastezu u bocama od pola litre. Rasveta 2x13w T5, 6500K Od zivog sveta, 1o zebrica, 15 kraljevskih neonki i 100 kozica. ono parce keramike je tu, jer ancistrusi se redovno praše u njemu. Filter Atman 600 Hang-on. Uzivajte [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=k8c0SqkEUFY[/youtube]