----------------------------------- ljubisa03 Uto Okt 27, 2020 12:02 am ----------------------------------- Stavi taj dvorac uz zadnje staklo na jednoj od fotografija se ni ne vidi od bljaka, tako da mozes opet da ga premestis.. Ukoliko ti kokoks nije nesto zanimljiv i kvari ti vizuelno, nadji deblju granu tipa 8-10 cm i oguli goru a unutrasnjost izbusi burgijom nekom ali ne celom duzinom vec sa jedne strane da bude zatvoreno, s time mozes da zamenis dvorac, a da izgleda kao da je grana u vodi a lepse ce biti od kokosa. Duzinu grane ti odredi koliko ti odgovara, ali ne manje od 15cm da anciji kad dostignu punu velicinu opet imaju par cm vise od njihove duzine. Prika moj, hvala za predlog. Dobra fora za drvo, ako nesto nadjem, probacu. Mada nekako je mali akvarijum za poveci komad drveta. Posto u basti imam podosta bambusa, neki su precnika i preko 3 cm. cini mi se da cu probati nesto od toga da smislim. isecem, povezem fiksiram kamenom, samo da ne pocne da pusta koren i lisce. Mada ce to verovtno biti oko Nove Godine, kad budem imao par dana slobodno Trenutno u tri akvarijuma imam ancistruse koji se mreste, tako da kad prodam malce, ancistrusi otplate svoju kiriju, struju i hranu, za sve.