Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Late summer Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sub Avg 15, 2020 10:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dimenzije
44.5l
(d45xs30xv33)

Podloga
Aquasoil i La Plata sand

Filtracija
Eheim 2213

Osvetljenje
Twinstar 450E
Fotoperiod 7h

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 15, 2020 10:36 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Avg 15, 2020 5:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Isti komentar kao i prethodni, prešao si igricu, ali od tebe nisam ni očekivao drugo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Avg 15, 2020 8:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo dobro izgleda, nema sta. A tek fotke....ja sam mislio sa dobrim telefonom napravicu i dobre fotke....nema to veze sa telefonom ni sa fotoaparatom Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dragang
Akvarista



Registrovan: 16 Feb 2020
Poruke: 46
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Pon Avg 17, 2020 3:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I onda ja kukam kako u mom ak od 50l ne mogu da napravim scape kakav zelim, a u stvari treba znati.

Svaka cast, tesko je naci pravi komentar, i slike i akvarijum fenomenalni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Uto Avg 25, 2020 10:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima na komentarima Very Happy

dragang ::
I onda ja kukam kako u mom ak od 50l ne mogu da napravim scape kakav zelim, a u stvari treba znati.

Svaka cast, tesko je naci pravi komentar, i slike i akvarijum fenomenalni.


Generalno, manji akvarijumi su tezi za skejpovanje, treba znanja i osecaja da se sve to spakuje u mali prostor, a da ne izgleda nesrazmerno sto se tice samog harda i dimenzija akvarijuma, ali su laki za odrzavanje, manje vremena oduzimaju kada sve to krene. Trenutno sam u fazi prodaje svih akvarijuma kako bih presao na jedan veci, jer jednostavno volim dobar i masivan hardscape, a imam i mnogo harda na raspolaganju...mada je razlog i vreme koje mi 4 aktivna takmicarska akvarijuma oduzimaju. U toj prodaji sam krenuo od manjih akvarijuma, sto je skroz nelogicno, jer mi na njih odlazi po pola sata nedeljno, ipak takva odluka je doneta zbog toga sto ostavljam vece akvarijuma, a samim tim i prostor za igranje sa hardom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License