----------------------------------- draka Čet Sep 29, 2016 12:50 pm Lava kamen/bio lavatit ----------------------------------- Da li neko zna u cemu je razlika i da li uopste ima razlike izmedju lava kamena i bio lavatita? Prvenstveno me zanima kao filter materijal a onda i kao dekoracija u samom akvarijumu? ----------------------------------- viola Čet Sep 29, 2016 8:39 pm ----------------------------------- Da ne otvaram novu temu mene zanima da li je bolji taj lava kamen ili glinene kuglice ili keramicki prstenovi? ----------------------------------- draka Pet Sep 30, 2016 12:34 am ----------------------------------- Ja mislim da redosled ide ovako 1. lava 2. glinene kuglice 3. keramicki prstenovi ali ako gresim neka me neko ispravi.. ----------------------------------- brankorad Uto Okt 04, 2016 10:41 pm ----------------------------------- Gdje može da se nabavi taj lava kamen ? ----------------------------------- BlackRaven Uto Apr 02, 2019 12:19 am ----------------------------------- Gdje može da se nabavi taj lava kamen ? Flintstone,Subotica ----------------------------------- vlada_va Uto Apr 02, 2019 5:16 pm ----------------------------------- Gdje može da se nabavi taj lava kamen ? Flintstone,Subotica Druze, pitanje je postavljeno pre 3 godine :)