Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ljudi pomazite Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Milivoje Lampa
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2020
Poruke: 108
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Maj 23, 2022 2:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam gde da stavim temu pa sam stavio ovde. Imam problem sa strujom i sad nemam struju i sigurno nece biti jos nedelju dana da li nece da mi uginu ribice i biljke dok ne resim problem sa strujom.? Ili da se snalazim negde privremeno da selim akvarijum i ribe sto je velika muka da vracam posle opet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 23, 2022 2:40 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Miksa
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2012
Poruke: 87
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 24, 2022 1:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ribe u kantu sa pumpom i grejacem pa kod drugara, a biljke sta prezivi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Uto Maj 24, 2022 1:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vazdušna pumpa na baterije. Vidim na KP da imaju neke Atman 500-700din. Ako imaš spolnji filter onda je lako, na forumu imaš objašnjeno kako se povezuje filter sa vazdušnom pumpom. Ako nemaš očistiš filter materijal i ubaciš ga u akvarijum ili nosi sve kod nekoga ko ima struje. Mada možda možeš da se provučeš samo sa dnevnim izmenama vode, zavisi od zapremine sistema i broja organizama u njemu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Maj 24, 2022 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

samo nadji vazdusnu pumpu na baterije ima i one koje mogu na 12 v akumulator ostalo nediraj hrani ribe svaki drugi dan 1 dnevno temperatura je otrpilike 24 c sobna na ovo vreme makar je meni u akva bez grejaca sa kozicama sto se tice biljki neznam sta imas ali za nekih 15 dana bez svetla nece trpeti veliko ostecenje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milivoje Lampa
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2020
Poruke: 108
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sre Maj 25, 2022 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi hvala vam na odgivorima. Od riba imam 20 kraljevskih neonki koje su posle jedne noci i jednog dana postale bele sa plavom prugom. Najbrze mi je bilo da sve preselim kod tasta pa sam to i uradio danas bio da vidim ribe pocele su da vracaju boju. Cini mi se da ce sve biti super od biljaka uvenula samo jedna cripta ako se ne oporavi to je to uglavnom mislim da ce sve biti super.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dobro vece dobri ljudi namilax Upoznavanje 0 Čet Nov 10, 2022 12:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav ljudi Milivoje Lampa Upoznavanje 0 Čet Feb 27, 2020 8:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobar dan dobri ljudi Ascaron Upoznavanje 0 Uto Avg 06, 2019 6:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav ljudi, ribice, puzevi, rakcic... radovicmiladin86 Upoznavanje 1 Čet Maj 09, 2019 5:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav dragi ljudi geostevahtc Upoznavanje 0 Čet Apr 11, 2019 1:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License