Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Low-Budget 50l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Jul 17, 2014 12:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zasolio se konacno Very Happy
Akvarijum je 60x30x30 sto znaci 54l vode ali napunjen je oko 50,mozda koju litru manje...
Pumpa atman 1200l\h na otrpilike pola snage namestena. i to je to.Grejac jos nisam stavio...osvetljenje su led trake,bele...za sada.
Kamena ima oko 4,5kg,i razume se 2 klovna Very Happy

Image

Image

Image

e sad,kamen je drugacije rasporedjen,po savetu od Igora,ali nisam slikao jos jer sam malo zamutio sve,znaci ovo nije trenutna postavka kamena ali kad sam uslikao da objavim Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jul 17, 2014 12:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Jul 17, 2014 12:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo napred i razvali
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Čet Jul 17, 2014 12:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sta planiras od korala?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Jul 17, 2014 12:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imenjace hvala...
Kibo,za sad nista,malo da se dovedem u red pa polako...naravno i kad krenem krenucu sa svime laganim,znaci meki korali
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Čet Jul 17, 2014 12:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo majstore!
Samo napred. Ima ovo da izgleda fenomenalno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Čet Jul 17, 2014 1:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni se bas svidja kako si ovde spakovao kamen.samo hrabro
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Jul 17, 2014 1:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I meni se svidja kako si spakovao Smile . Lepo . Samo napred Smile Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Jul 17, 2014 10:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vama trojici Very Happy
Evo i danasnja zvezda,celo pokucinstvo blene i ceka kad ce se uvuci i kad ce izaci Very Happy ima ih dosta,i onih malih po staklu,ali ovaj je najveci Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Pet Jul 18, 2014 2:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako necim bacis senku od svetlosti na njega, odmah zbrise. Wink
Ja njih mnogo volim, i super izgleda kad se puno namnoze pa se ceo kamen "otvori" da filtrira vodu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Jul 20, 2014 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image
kod mene sve maleno krenulo,a ja kao da mi je raza u akvarijumu Very Happy
ps...malo se ustelio sa slikanjem klovnova,sto na zalost ne mogu reci za zvezdu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Avg 01, 2014 7:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da pokrenem i ovu temu,danas stiglo osvetljenje Hagen Glo 2X24W T5Ho Light Unit,pa sad polako moze da se krene u nove pobede Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pet Avg 01, 2014 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne razumijem se u morsku akvaristiku , ali mislim da će ovo extra da bude kad se stave korali Smile
Lijepo , samo naprijed Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pet Avg 01, 2014 10:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dolij jos vode
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Avg 01, 2014 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mirche hvala...
Laki,polako,toliko sam napravio na pocetku i nisam hteo da povecavam dok ne sredim i svetlo,sad sve moze normalnijim tokom da se sredjuje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Sub Avg 02, 2014 2:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Plavsicu profi izgleda!
Znas i sam da je jedan jedini savet, samo polako....ako ti ne znas sta i kako, more samo zna sta i kako mu treba da izgradi svoj mali sistem. Ovo ce biti fantazija od akvarijuma.
Nemoj da se smoris kad budu krenule alge....procice i bice opet ovako cist.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Low Budget Reef 120l peconis Morski Akvarijumi 48 Sub Feb 22, 2020 9:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Studentski low-budget nano akvarijumč... Annay Akvarijumi 10 Uto Nov 24, 2015 7:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Low Budget (ReefRoom Sistem) _Petar_ Morska Akvaristika 12 Uto Nov 11, 2014 2:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zapremina aq - "low budget" Andjelija Morska Akvaristika 16 Pon Sep 08, 2014 10:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka potrebni uslovi za low budget Ciskela Morska Akvaristika 23 Uto Sep 02, 2014 3:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License