Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Low-Budget 60L Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 08, 2015 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mogli bi i da ih upoznamo Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 08, 2015 9:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pon Jun 08, 2015 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad smo već započeli o Jadranskim kozicama, moja je stigla noseća , od juče je bez jajašaca koja će ostati u akvarijumu bez predatora, jedino sa par puževa, dobijaće po malo spiruline i biće na dosadašnjoj temperaturi od 22 C, a mamu ću lagano privikavati na tropsku vodu.
Petar je ovim fotografijama pokazao kako da dočara morski akvarijum u pravom svetlu, ali HOĆEMO JOŠ da uživamo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Uto Jun 09, 2015 12:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja Zivkovicu ne bih ni uzivao u ovim ribama da nisi ti bio zasluzan za to.
Hvala jos jednom na predivnim ribama!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Uto Jun 09, 2015 2:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala tebi na predivnim koralima u kojima trenutno ne uživam samo ja već i nekoliko kolega sa foruma.
Dodao bih još da je Petar bio glavni konsultant za moj ulazak u morske vode na čemu sam mu jako zahvalan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Jun 09, 2015 9:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da stanem i ja u red, kao treci, hahahh. Hvala tebi dr.nzivkovicu na svemu. Sve sto sam znao o morskoj i procitao ranije, delom sam osvezio secace uz tebe a podosta toga usput naucio. A nista do sad nisam procitao, hmm vrlo malo, sve u hodu . Hvala svima koji su ucestvovali i pomogli , oko mog morskog akvarijuma .
ps moram ja sad da nadjem nekog ucenika !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pon Okt 24, 2016 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Godinu i po dana proslo, mislim da je vreme za update ako je ista od ovog akvarijuma ostalo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Low Budget Reef 120l peconis Morski Akvarijumi 48 Sub Feb 22, 2020 9:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Studentski low-budget nano akvarijumč... Annay Akvarijumi 10 Uto Nov 24, 2015 7:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Low Budget (ReefRoom Sistem) _Petar_ Morska Akvaristika 12 Uto Nov 11, 2014 2:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zapremina aq - "low budget" Andjelija Morska Akvaristika 16 Pon Sep 08, 2014 10:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka potrebni uslovi za low budget Ciskela Morska Akvaristika 23 Uto Sep 02, 2014 3:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License