Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Low tech biljni kozicnjak 50l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
peconis
Akvarista

Registrovan: 19 Sep 2018

PorukaPoslao: Pon Apr 29, 2019 7:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pon Apr 29, 2019 7:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

peconis
Akvarista

PorukaPoslao: Pon Apr 29, 2019 7:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zaboravih da napisem, imao sam problem sa crnom cupavom. Samo je odjenom buknula po panju, mahovini, nani i microsorumu koji je zbog nje poceo da truli. Posto nije dolazilo u obzir da vadim biljke i umacem u kojekakve hemikalije, umesto 10 sati konstantnog svetla, stavio sam 5-2-5 rezim i posle mesec dana sam primetio da se dosta povukla i da ne raste vise na novim listovima microsoruma.

Takodje, pre nego sto sam dodao ovih 20 tetri da prljaju vodu, imao sam problem sa tripartitom i ludvigiom da se pojavljuju rupice po listovima i da isti otpadaju. Sada vise nema tog problema, izgleda da im je falilo "prljavstine". Very Happy A i generalno svo bilje je ubrzalo sa rastom.
Mladen82
Akvarista

Registrovan: 16 Okt 2013

PorukaPoslao: Čet Maj 02, 2019 8:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepo zaista kolega. Ja obožavam kozice ali nikako da ih zapatim. Ako imaš koju viška seti se mene Smile
peconis
Akvarista

PorukaPoslao: Pet Maj 03, 2019 1:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, kad bude javljam. Very Happy
Doksas
Akvarista

Registrovan: 11 Jun 2015

PorukaPoslao: Sub Maj 04, 2019 2:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto bi rekli: presao igricu Smile Prelepo !
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Arduino LED kontroler i osvetljenje z... peconis Uradi Sam (DIY) 6 Pet Mar 29, 2019 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kozicnjak - 25l Vladimir95 Početak u akvaristici 1 Sre Mar 06, 2019 9:56 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kozicnjak - 25l Vladimir95 Početak u akvaristici 44 Sre Mar 06, 2019 3:34 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna DIY LED rasveta za biljni ak... Zivadin Tražnja 1 Ned Jan 13, 2019 1:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi biljni akvarijum, povratak akvar... boskonet Akvarijumi 18 Ned Dec 30, 2018 3:37 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker