Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ludwigia na pola? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Rille
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2010
Poruke: 137
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 11:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Može li se biljka, konkretno ludwigia , koja je dosta visoka, sigurno 30cm, dakle već je dobro otišla na površinu vode, preseći na pola i ta odsečena polovina posaditi? Tako sam uradio prošle nedelje sa hrastom( ne znam latinski naziv) i isekao sam ga negde na pola, ali on je tu imao dosta novih žilica, maltene kao drugi koren, i lepo se primio, za sada. Dakle, može li se i sa ludwigiom to uraditi, ne zato što mi smeta njena visina, već da od 1 dobijem 2 biljke Smile ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 11:13 am Snimi Poruku Nazad na vrh

sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 11:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze. Svaki od tog prepolovljenog dela dace novu biljku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 11:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Apsolutno moze ! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Rille
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2010
Poruke: 137
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 12:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok drugari, hvala, idem da seckam i sadim Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 12:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i ja sam to radio kad prerastu aq samo na pola ! Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
rainforest
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2011
Poruke: 600
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 2:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Može i na više. Svaki komad koji bude imao bar tri članka će se primiti. Naročito ludwigija .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Anubia Nana i Ludwigia Repens Rubin nebojsar Ponuda 0 Sub Apr 24, 2021 6:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ludwigia Repens, Hygrophila Angustifo... boskonet Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Apr 29, 2019 12:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ludwigia repens Rubin Ralke Arhiva Malih Oglasa 3 Čet Feb 28, 2019 7:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Muzjak Kribenzisa i par pelcera Ludwi... zlatnozrno Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Dec 05, 2018 6:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ludwigia repens malac Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Nov 29, 2018 2:27 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License