Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Magnet za ciscenje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kratos
Akvarista



Registrovan: 05 Okt 2010
Poruke: 243
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Dec 07, 2010 1:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa mozes ti magnet da koristis svakodnevno i to nije nikakav problem ali ne vidim svrhu???
Jednostavno kad budes jednom nedeljno menjao vodu tad lepo rukom i sunjdjerom a gornji deo gde se stvara kamenac zicom za sudove i to je cela filozofija.. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 07, 2010 1:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Weseli
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 244
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Dec 07, 2010 5:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto jednostavno kad moze komplikovano Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas kupih ovaj čuveni magnet. Nije mi stakle nešto preterano zapraljano, tako da ne mogu reći da li ima efekta ili ne. Jedino sam primetio da ga ribice ne vole dok ga koristim. Nekako beže na sve strane i deluju baš šokirano. Dok čistim sa njim čuje se neko škripanje, al' ne preterano, mada možda ribicama i previše. Inače, ne grebe staklo koliko ja vidim. Jel' neko imao iskustva sa tim? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
fanky
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2010
Poruke: 116
Lokacija: Beograd - Vinca

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 1:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pazi da ti kamencici ili pesak sta vec imas ne upadne u deo magneta sa unutrasnje strane aq moze da ti igrebe staklo, do santimetar ipo od povrsine, moje iskustvo super stvarcica
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 2:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

JA sam prezadovoljna,skida alge,ribe nisu bas odusevljene,ali sta da radim...
Ne znam kako grebe staklo taj,moj je onaj boyu s termometrom, ne grebe uopste...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 4:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moji puževi se lepe za staklo kao magneti, i nigde alge, a povremeno naprave i grupnjak, poput ovoga na slici. Laughing

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
mejson
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 75
Lokacija: kursumlija

PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2011 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

po meni idealno je resenje plekostomus, ancitrus, gibiceps.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2011 11:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ju DD al su ti nepristojni puzevi Embarassed
Slazem dobri su cistaci,pored njih ja nikad nemam algi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2011 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Treba voditi racuna s magnetima i biti vrlo oprezn, da se magnetom ne ,,zahvati ,,i deo podloge sitnih cestica, sitnih zrnaca jel mogu bas da nagrebu zaparaju staklo. Ja nisam pristalica magneta ,kad kao sto neko rece ima viza kartica i ostalih cekovnih kartica koje odlicno skidaju algice s stakla.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Weseli
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 244
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Maj 04, 2011 6:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

No1 je u pravu, treba dosta paziti kad se cisti staklo sa magnetom da se ne uhvati slucajno pesak i onda oce da grebe staklo samo tako... ali ako se pazi magnet je odlicna stvar, ne morate da dizete krov ili sta vec imate ili da se kvasite, sve odradite "na suvo" i dobro cisti...a cena i nije neka 300-400din
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ciscenje dna Zelenizeleni Početak u akvaristici 14 Pon Dec 09, 2019 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ciscenje akvarijuma, redovna zamena v... brcilo Početak u akvaristici 6 Sre Feb 15, 2017 12:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crni kamen se lepi na magnet za čišće... Betmen Podloga 4 Uto Jun 16, 2015 7:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ciscenje plasticnog aq Thunderbeast Ostala oprema 7 Pet Jun 27, 2014 1:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ciscenje kanister filtera Andjelija Filteri i pumpe 4 Pet Apr 04, 2014 11:06 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License