----------------------------------- Big-proof Sre Okt 10, 2018 11:28 pm Malawi ciklidi - dobra kombinacija ili ne? ----------------------------------- Veliki pozdrav svima, od novog clana i od skora vlasnika akvarijuma od 300l (120 x 50 x 50) Mozda sam malo zakasnio sa potraznjom pomoci, ali sta je, tu je. Naime, druga je nedelja od kada je akvarijum naseljen malawcima :D Veoma je sarenolik moj izbor riba za isti: Pseudotropheus interruptus Pseudotropheus Mpanga Pseudotropheus Acei Luwala Labidochromis Caeruleus Labidochromis Chisumulae Labidochromis Hongi Sweden Tropheus Bemba Tropheus Red Moliro Melanochromis Auratus Cynotilapia Hara Crytocara Moorii +Gibiceps 25+cm Sve ribe su mlade, zdrave i relativno jednake po velicini. Od svake vrste ima po 4,5,6 ili 7 komada. Ukupno 60ak riba. Za sada nije bilo problema. Kad sazreju planiram da napravim selekciju i napravim koliko toliko dobar brojni odnos muskih i zenskih. Ali brine me jedna stvar, s obzirom da je jako raznolika kombinacija, da li ce biti vecih problema u akvarijumu - koljaze i borbe. Toliko za sada i hvala u napred na odgovorima. :D