Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Malawi mrest Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
pajche
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2016
Poruke: 29
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Apr 04, 2016 1:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravoo ljudii, ovako da ne komplikujem mnogo.
1. Aprila su mi se izmrestili carleusi i flavusi. To su im prvi mrestovi, imao sam i nesto pre toga sa mpangama, ali je izbacila jajasa posle par dana (ipak je prvi mrest) . E ono sto me muci sada. Imam 2 flavusa za koje sam mislio da je jedan muzjak i jedna zenka. A bio sam siguran kada sam 1. Aprila video zenku da nosi, a evo danas sam primetio i drugog flavusa da nosi, i totalno sam zbunjen, onda su 2 zenke u pitanju ali ko je muzjak? Imam ih samo 2 flavusa. Ili je moguce da i muzjak pokupi jajasca? Totalno sam zbunjen sada pa ako neko zna o cemu je rec i sta je moguce da je u pitanju bio bih zahvalan na svakom odgovoru Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Apr 04, 2016 1:46 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pon Apr 04, 2016 4:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Očigledno da je došlo do ukrštanja sa nekom drugom vrstom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pajche
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2016
Poruke: 29
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Apr 04, 2016 6:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To i ja razmisljam i rekao bih da je sa mpangom, jer imam jednog muzjaka koji ide na sve, ne bira .. Barem sam saznao da imam 2 zenke flavusa, bio sam u nekom tripu da je jedan muzjak sigurno. Hvala na odgovoru
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malawi ciklidi - Nis joca93knj Tražnja 0 Pon Dec 20, 2021 11:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi ciklidi celo jato Onix21 Ponuda 1 Ned Dec 19, 2021 11:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mastacembelus shiranus – Malawi Spinyeel Slepi_Putnik Tražnja 0 Pon Apr 19, 2021 9:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License