Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 malci u filteru Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kaplarm
Akvarista

Registrovan: 05 Jul 2010

PorukaPoslao: Pet Dec 10, 2010 12:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre par dana omrestile se moli i balon moli i ono sto je prezivelo od ribica sakrilo se u filteru njih 15 ak. Aj pomozite mi kako da ih izvadim iz filtera i prebacim u manji aq. koji sam spremio sa njih a da ih ne povredim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pet Dec 10, 2010 12:58 am Snimi Poruku Nazad na vrh

jongi
Akvarista

Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010

PorukaPoslao: Pet Dec 10, 2010 1:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes da ih juris malom mrezicom... Very Happy Ja sam moje male gupike usisao sa crevom,cini mi se da je 1cm precnika,bez ikakvih posledica za malce.
kaplarm
Akvarista

PorukaPoslao: Pet Dec 10, 2010 8:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma razmisljao sam ja o crevu ali to je ona pregrada gde se skuplja prljavstina, tako da cu usisati sve zivo, mogu i mrezicom, ali mi treba neka mala da moze da stane u pregradu.
Srbo
Akvarista

Registrovan: 01 Okt 2010

PorukaPoslao: Pet Dec 10, 2010 8:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam to radio tako sto povucem sa crevom ribicu sa malo vode(desetak centimetara u cevi) i drzim tako sa ustima i onda samo pustim tamo gde zelim da ih prebacim.
Nadam se da razumes,ne znam koliko sam dobro objasnio Confused
kaplarm
Akvarista

PorukaPoslao: Pet Dec 10, 2010 9:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Razumem, moram malo da vezbam pa da probam tako.
darko.potic.33
Akvarista

Registrovan: 31 Mar 2010

PorukaPoslao: Pet Dec 10, 2010 10:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mrezica je zakon Laughing Ja bi ih povadio mrezicom riba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
MAXA
Akvarista

Registrovan: 14 Nov 2010

PorukaPoslao: Pet Dec 10, 2010 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo gurnes veliko crevo i isisas sve u lavor i ribice i djubre. Onda pokupis ribice mrezicom. Meni deluje prosto i ja tako radim.
Mislim da se malci ne povrede mada mogu misliti koja je trauma Smile
kaplarm
Akvarista

PorukaPoslao: Pet Dec 10, 2010 12:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi meni ovo prvi put, i ja bih povadio mrezicom ali nemam toliko malu a nebih bas kupovao samo zbog toga , verovatno cu ovako ko sto kaze MAXA.
gocha
Akvarista

Registrovan: 07 Avg 2010

PorukaPoslao: Pet Dec 10, 2010 12:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam bas sinoc vadio male ksifo iz filtera tj babile su se izmedju perlon vate i sundjera tako da sam ujedno povaio sve prebacio ribice i oprao filter... Smile
liba
Akvarista

Registrovan: 08 Sep 2010

PorukaPoslao: Pet Dec 10, 2010 2:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam imao slucaj kao ti
resio sam ga tako sto sam uzeo kutijcu od hrane(malu) prepolovio je i stavio u filter cekao da malci udju i onda ih samo lagano istreses zajdno sa vodom u kotilicu bez stresa bez povreda

Nadam se da si shvatio
kaplarm
Akvarista

PorukaPoslao: Sub Dec 11, 2010 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izvadio sam ih crevom sve su prezivele i eno ih u novom domu.
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kuli u filteru Ksendzi Bolest 10 Pon Dec 18, 2017 12:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neki zivi organizmi u spoljnom filteru ljubisa03 Bolest 5 Ned Okt 15, 2017 11:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pravilan raspored filter mase u Atman... SasaB. Filteri i pumpe 1 Sre Sep 20, 2017 8:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka O filteru markao79 Filteri i pumpe 1 Pon Jun 06, 2016 9:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa slavinicom na filteru, pom... Aleksandar65 Filteri i pumpe 0 Ned Mar 27, 2016 2:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker