Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Male helene Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 07, 2011 12:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

............najzad docekao male helene.......znaci gomila......tek da podelim svoje iznenadjenje......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Avg 07, 2011 12:10 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Avg 07, 2011 1:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Ned Avg 07, 2011 1:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

daj neku sliku Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Avg 07, 2011 2:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koliko dugo ih cekas? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Crayfish :)
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Maj 2011
Poruke: 92
Lokacija: Beograd - Karaburma

PorukaPoslao: Ned Avg 07, 2011 10:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slika , slika x))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 07, 2011 1:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bice i slike cim se opet pojave na povrsini podloge.....nista nebrinite.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
mdacha80
Banovan
Banovan


Opomene: 3
Registrovan: 11 Mar 2011
Poruke: 219
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Ned Avg 07, 2011 1:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dal mogu sa kribensima?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2011 8:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas me interesuje kako izgledaju, imam jedan aq. sa helenama i cini mi se da je pun jajasaca ali nikako da vidim malce.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2011 9:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jaja izgledaju specificno, svako je pojedinacno 'upakovano', a to 'pakovanje' izgleda kao transparentni jastucic. Precnik jajasca je u rangu ispod 1mm, a sa sve 'jastucicem' 2-3mm. Od momenta kada prvi put vidis jaja, do momenta kada se pojave mali puzevi proci ce dosta vremena (meseci su u pitanju). Sta se desava sa njima u medjuvremenu, nemam pojma, verovatno se smucaju negde u podlozi. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2011 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo pogledaj jaja....

http://www.akvarijum.org/forum.....t1559.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Avg 11, 2011 9:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da to je to ima ih bas dosta na razlicitim mestima: na pumpi, kokosu, podlozi.....Ali cini mi se da se nista ne desava, tu su vec oko mesec dana a reka bih da nema nikaqkvog napretka.
Aq. je mali mozda 15 - 20 l, unutra ima 8 odraslih helena, dva ancistrusa ne mnogo velika ali maticna i ima mozda 20 ak maleckih ancistrusa koje vadim cim malo porastu. Od oprema potopna filter pumpa , rasprsivac i grejac ( u zimskom periodu)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 18, 2011 8:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemogu da ih uslikam jer su se p;ozabadale u lava kamenje....cim malo izmigolje postavljam fotke...jajasca nisam ni primetio...problem je sto imam i jednu podebelu botiu pa se iplasim da ih ne dohvati pre mene...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Avg 19, 2011 7:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aj da iskoristim tvoju temu, nadam se da se ne ljutis, evo i kod mene gomila malih helena, mislim da su oko 2-3 mm velicine, i daje u akvarijumu gomila jajasaca.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 19, 2011 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lepa tema... neka se samo nastavlja...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sub Avg 27, 2011 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ovako i kod mene helene bacile ikru na sundjer filteru samo nzm sta da radim...u tom akvarijumu nemam podlogu...znaci cisto staklo...da li da forimiram poseban akvarijum sa podlogom i biljkama pa da tu prebacim taj filter i helene...ako vec to radim mogu li tu i kozice da stavim tj. da li puzevi nece dirati kozice i da li kozice nece dirati ikru??? iskoristio sam ovu temu...nadam se da se ne ljutite Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Helene Uros Kg Ponuda 0 Pon Jun 21, 2021 1:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red Cherry kozice i Helene puzevi nikouro Ponuda 9 Pon Maj 31, 2021 1:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Helene Uros Kg Ostali Stanovnici 1 Pet Apr 09, 2021 7:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka helene gotika Tražnja 1 Čet Apr 01, 2021 5:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Helene se namnožile Uros Kg Ostali Stanovnici 3 Ned Nov 29, 2020 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License