Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Male ribice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bolepleco
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Dec 2017
Poruke: 4
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Mar 08, 2018 2:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobar dan,

Interesuje me koje su najmanje ribice (do 3-4cm) koje mogu da se nabave kod nas, konkretno vrste (tetre, algari, puzevi)?
Nabavio sam akvarijum od 40l.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 08, 2018 2:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Čet Mar 08, 2018 3:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Microrasbora galaxy i erotromicron su minijaturni, imas i jos podrvrsta microrasbora i danio ali ne znam sta kod nas ima da se nadje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Čet Mar 08, 2018 4:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ember tetra-"Amanda", jedna od najmanjih ribica.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Mar 08, 2018 6:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hyphessobrycon amandae/ember tetre, microdevario kubotai, danio margaritatus, danio choprai, boraras brigittae, trigonostigma espei/rasbora espei, hemigrammus erythrozonus, neonke cnre/plave koje vec, brachydanio rerio/zebrice, poecilia wingei.. na tu litazu mozes i 8-10 komada pseudomugil furcatus ili sta vec nadjes od pseudomugil-a (50-50% muzjak/zenka), moze da dodje i iritherina werneri ukoliko ces samo jednu vrstu ne mesano par komada.

Od algara otocinclus.

Od puzeva physe ili theodoxus, ali kod puzeva zavisi i koje hoces da gajis - za brzu reprodukciju tipa za dodatak ishrani riba, ishrani helena ili one sto se ne razmnozavaju tacnije mogu, mogu ali samo u sezoni, mogu ali tesko ili nikako.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bolepleco
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Dec 2017
Poruke: 4
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 09, 2018 10:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima na odgovorima, pomogli ste mi bas Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tigrica sa kavezom za ribice sumi Razmena 0 Sre Apr 13, 2022 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License