Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Malezijski puž Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Marko88
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Nov 2012
Poruke: 7
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 10:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci slabo hranim ribice jer mi se nikako ne razmnozavaju puzevi. Ja ribice hranim 2 puta devno ne preterano nego odprilike koliko mogu da pojedu. Da li bi bilo pametno da pojacam dozu hrane da bi mi se puzevi razmnozavali!?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 10:27 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 10:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako hoces malezijce da razmnozavas, ibaci ih u neku vecu teglu, nali sa vodom iz akvarijuma. Ubaci struk, dva valisnerije i stavi pored prozora zbog svetla. Ubaci na drugi dan po malo hrane, najbolje neku proteinsku. Ja ubacio 6 malezijskih, sad ih ima gomila! Tih prvih 6 su sada nekih 2cm veliki! A malih imam mnogo. Ima i planarije u toj tegli! Smile Redovna zamena vode po 1/3 nedeljno, bez filtracije i aeracije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 10:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da napomenem da je ta tegla zapremine 3-4l, da ne misli neko da je ona mala za slatko! smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko88
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Nov 2012
Poruke: 7
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 08, 2013 5:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aha, hvala jovice, probacemo pa cemo videti sta ce ispasti!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Zuki
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 75
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Mar 13, 2013 2:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako neko lma iz Novog Sada da pokloni novom kolegi akvaristi kog malezijca bio bih zahvalan. Cine mi se jako zanimljivi i lepi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 13, 2013 2:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nah... nisu preterano zanimljivi posto vecinu vremena provode ukopani u podlogu, ali su jako korisni, pa ih u svakom slucaju nabavi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zuki
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 75
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Mar 13, 2013 8:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko moze da mi kaže gde da ih nadjem u Novom Sadu.pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
miodrag82
Akvarista



Registrovan: 21 Okt 2012
Poruke: 31

PorukaPoslao: Sre Mar 20, 2013 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako neko iz Nisa ima ove puzeve i zeli da pokloni ili da proda neka mi javi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sre Apr 17, 2013 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto ljustura ne moze da im se slomi, jel bi nekako drugacije mogli da se iskopaju ako odlucim da nekad njima nahranim ribice?

I jos nesto, procitala sam da su nosioci nekih parazita, stvarno mogu da budu opasni po ljude ili?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 18, 2013 12:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam probao da ih jedem Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Čet Apr 18, 2013 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahaha ok, ja samo da proverim... A bas sam se pitala da li je neko pokusao da ih izbusi, koliko god odvratno se cinilo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Apr 18, 2013 2:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To su možda najkorisniji i najbezazleniji puževi i greota je da se uništavaju.
Tako da mi te sulude ideje nisu padale na pamet. Stavi bolje ih u razmenu ako ti smetaju. Inače ne vidim po čemu su puževi niža bića u odnosu na ostali živi svet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Čet Apr 18, 2013 3:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne planiram da ih unistavam, a jos manje da ih mucim, imam ih samo tri... Samo znam da ih neki nahrane ribicama kada nemaju kome da ih daju, sto ume da se desi Smile Zar nije isto okrutno kad drugi ubacuju drugu vrstu puzeva da im tamane tu koje zele da se otarase?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 18, 2013 9:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

DevilFish ::
Zar nije isto okrutno kad drugi ubacuju drugu vrstu puzeva da im tamane tu koje zele da se otarase?

Nije. To je prirodno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Čet Apr 18, 2013 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je to isto uzasno kao da ga iscedim iz kucice i njime nahranim ribe... mada to sam samo ja, ne znam da li bih bila u stanju ikada to da napravim, vec su mi prirasli za srce iako ih ne vidim...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebni barski i malezijski puzevi Veverac Tražnja 0 Ned Jan 22, 2023 12:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka potrebni Ramshorn,barski ili malezijs... chaosad Tražnja 0 Pon Nov 16, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras Pygmaeus, sakura red, malez... Veverac Tražnja 5 Uto Nov 10, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malezijski puzevi Veverac Arhiva Malih Oglasa 3 Sub Apr 18, 2020 1:36 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malezijski puzevi tatjana777 Arhiva Malih Oglasa 7 Sre Jan 08, 2020 10:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License