----------------------------------- vlada71 Uto Feb 15, 2011 11:05 pm ----------------------------------- Pozz drugari.Da li neko ima visak maleziskog puza i da li bi poslo preko brze poste. ----------------------------------- bobitina Sre Feb 16, 2011 3:39 pm ----------------------------------- Imam ja 5-6 komada, mogu da ti posaljem 2 komada. Da li je dovoljno? ----------------------------------- vlada71 Sre Feb 16, 2011 5:24 pm ----------------------------------- Ma kako nije dovoljno,ajde na pp. ----------------------------------- ZePendula Sre Feb 16, 2011 7:32 pm ----------------------------------- da ne bi otvarao novu temu i meni je potreno par ovih puzeva...ako ima neko visak a da je iz beograda... ----------------------------------- bobitina Sre Feb 16, 2011 7:55 pm ----------------------------------- Ja sam moje kupio u Beogradu i to za 150 din 8 komada, mada sa popustom posto sam pazario dosta toga. E sad Vlado71 puzici su bas mali oko 1 cm i manje a i da te nekosta to skuplje sa brzom postom. P.S. Meni je najmanji problem da ti ih posaljem. Pozdrav ----------------------------------- florida Sub Feb 19, 2011 3:47 pm ----------------------------------- neverujem da se prodaju maleziski puzevi imam i ja da ih poklonim samo licno preuzimanje ----------------------------------- Nigros Sub Feb 19, 2011 6:36 pm ----------------------------------- Neki lik ih na fejsbuku reklamira kao meteroloske puzeve koji "predvidjaju kisu" i prodaje za 200 din komad hahaha... Akvaristi ih bacaju na kante, svako normalan ce ti vrlo rado pokloniti... ----------------------------------- bobitina Sub Feb 19, 2011 7:24 pm ----------------------------------- Kao sto rekoh ja imam 7-8 komada. Da li ce se umnoziti i koliki rastu? ----------------------------------- Wlayko91 Sub Feb 19, 2011 11:12 pm ----------------------------------- Ja se stvarno izvinjavam ali ulepsali ste mi dan, slatko sam se ismejao. :D Prvo ovaj sto prodaje na FB-u za 200 din komad pa onda Bobitina sto kupuje za 150 din 8 komada... Pre sam bacao na kilo a kasnije kada sam video da treba i ostalim clanovima vrlo rado sam poceo da poklanjam, davao sam Neci, Jongiju (ako se dobro secam)... i to sam davao matice, cim se jos malo zapate javicu se na forumu, imacu oko 20-30 komada pa ako vam znace i 2 puza vi to raspodelite medjusobno ali nemojte kupovati i bacati pare ni slucajno! Sto kaze kolega Nigros "Svako normalan ce ti vrlo rado pokloniti..." ----------------------------------- bobitina Ned Feb 20, 2011 2:08 pm ----------------------------------- Dargo mi je sto sam ti ulepsao dan, u mom gradu nema skoro nista od akvarijumskih stanovnika. S'obzirom da sam pocetnik mogli su i "akvarijumsku vodu" da mi uvale. Lako je biti akvarista u BG, NS,... :lol: ----------------------------------- neca Ned Feb 20, 2011 2:10 pm ----------------------------------- a nisi kupio akvarijumsku vodu?????? to moras obavesno.....salim se.. imace i ja sam od wlajka dobio ove puzeve jes da sam slucajno ubacio helenu kod njih al prezivelu su neki..kad budem i ja imao dacu.... ----------------------------------- sale75bgd Ned Feb 20, 2011 2:15 pm ----------------------------------- Svi koje ne mrzi da licno dodju mogu me kontaktirati i doci po malezijske puzeve, gratis. ----------------------------------- Mello Sre Mar 02, 2011 3:38 pm ----------------------------------- Meni bi bilo potrebno par komada maleziskh puzica ali imam problem sto sam iz Cacka, da li bi podneli transport i da li bi imao neko da ih posalje ----------------------------------- ssrki Sre Mar 02, 2011 3:46 pm ----------------------------------- prijavljujem se i ja za koji komad ----------------------------------- slobabob Čet Mar 03, 2011 7:53 pm ----------------------------------- moze li meni koji malezijski puz brzom postom :) neizmerno zahvalan! hvala ----------------------------------- sale75bgd Čet Mar 03, 2011 8:54 pm ----------------------------------- http://www.akvarijum.org/forum/post45481.html#45481 ----------------------------------- ssrki Čet Mar 03, 2011 9:10 pm ----------------------------------- ima li neko da hoce da posalje koji komad? Moze na pp ----------------------------------- Mello Ned Mar 06, 2011 11:21 pm ----------------------------------- Zar nema niko? Nije valjda da cu ija morati da narucujem ove puzice, ako ih uopste nadjem ----------------------------------- Wlayko91 Pon Mar 07, 2011 12:55 am ----------------------------------- Ako ne bude nikoga ja cu vam poslati, ali... KAD BUDEM MOGAO I IMAO VREMENA, izvinjavam se sto pisem velikim slovima ali lakse cete zapamtiti pa necete slati PP "A kad ces da posaljes...?" Poslacu ako ne u roku ove onda u roku sledece nedelje. Javicu u ovoj temi tacno koji dan pa da mi posaljete adresu na PP. ----------------------------------- Spaska Sre Mar 09, 2011 1:13 am ----------------------------------- Meni potrbni puzici, mozda moguce licno preuzimanje ako se brzo dogovorimo i ako ima naravno. Hvala unapred... Ja necu u PP, mozda kasnije. ----------------------------------- Spaska Sre Mar 09, 2011 2:46 pm ----------------------------------- Da li ko ima malezijski puzeva na zajam, vracam cim se poveca broj u mom akvarijumu???? ----------------------------------- nikouro Čet Mar 10, 2011 11:24 am ----------------------------------- Spaska ... zamolio bih te da detaljno procitas [url=http://www.akvarijum.org/forum/pravilnik.php]Pravilnik. ----------------------------------- Wlayko91 Sub Mar 12, 2011 10:44 pm ----------------------------------- Posaljite mi na PP vase kucne adrese, u ponedeljak-utorak saljem puzeve. ----------------------------------- Spaska Ned Mar 20, 2011 10:37 pm ----------------------------------- Ima li ko malezijskih puzeva na poklon ili prodaju??? ----------------------------------- Wlayko91 Sre Mar 23, 2011 12:52 am ----------------------------------- Puzevi su danas poslati clanovima Spaska i Mello. Izvinjavam se sto nisam poslao kada sam rekao, imao sam problema sa vremenom i zdravljem. Spakovao sam vam u male paketice, dobro zatvorio i poslao kao preporuceno pismo kako bi vas postarina izasla jeftinije (cini mi se oko 50 din). Javite ovde kada vam stigne paket. Sve najbolje... ----------------------------------- Wlayko91 Čet Mar 24, 2011 2:30 am ----------------------------------- Jel su stigli puzevi? ----------------------------------- Mello Čet Mar 24, 2011 2:42 pm ----------------------------------- Puzevi su stigli danas, hvala najlepse ----------------------------------- Spaska Čet Mar 24, 2011 4:49 pm ----------------------------------- Puzevi danas preuzeti. Hvalaaaa.... ----------------------------------- Krempitica Ned Apr 01, 2012 4:33 pm ----------------------------------- Wlayko, Ima li još puževa na lageru? Ja bih bila više nego zahvalna na par komada (valjda je to dosta za početak). Ako može, javi da ti šibnem adresu. Hvala unapred.