----------------------------------- Lenji Lisac Pet Jan 10, 2020 6:00 am ----------------------------------- Izvinjavam se sto idem u off i sto se javljam u oglasu ali.. Tatjana veruj mi ne treba ti to, malezijski puzevi su prava napast u akvarijumu, ljudi uglavnom pokusavaju da ih se rese, znaju da se namnoze u akvarijumima da ih ima na stotine... Ulaze u filtere i zapusavaju ih, unistavaju biljke, mnogo je veca steta nego korist od njih u akvarijumu... Molim te, @srdjan R, daj mi primer gde su malezijci unistavali biljke tj kako (sta je jos bilo u akvarjumu sem njih i koje druge vrste puzeva, ribe i biljke) jer sam imao sve moguce iz RF plus neke koje se ne mogu nabaviti kod nas u akvarijumima sa malezijcima i nikada nisu ni jednu biljku dirali cak ni hc kubu nisu podizali iz podloge kamoli jeli, trulo lisce da ali zdrave biljke nikada plus ni unutrasnji ni spoljasnji filteri nisu imali problema sa pomenutim puzeima dok npr sa fisama i ramshornima druga prica.. da nisi pobrkao vrstu puzeva?