Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 mali akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 12:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kojih je dimenzija akvarijum ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 12:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 2:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo imas odmah ispod slike
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 3:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

laki da ti kazem nes kad budes kupovao borca gledaj da uzmes sto majeg jer veliki borci su i stari i teze im pada promjena okoline to mi je rekla jedna akvaristkinja koja su duze vreme bavi akvaristikom. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 3:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trebace ti jos podloge ako budes ubacivao biljke.
Slobodno naspi vode na 0.5-1 cm ispod vrha.
I stavi poklopac da ne iskoci borac.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 3:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

laki imam jedno pitanje oces li da u oba aq stavljas po jednog borca il samo u ovaj mali Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 3:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne znam da li cu u opste da ga stavljm posto nemam nikakav filter
podlogu nisam ni stavio oni kamencici su ukras
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 3:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa oces li ga savljat onaj veliki aq
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 3:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne znam mozda bi bilo pametno da stavim i u veliki jednog ali ne znam kako ce da se slaze sa skalarima a sad sam stacio "kisni sistem" tako da je voda mirna i ima uslova za zivot. verovatno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 3:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

posto imam 14 godina nemam posao pa nemam ni para(sve sam potrosio na aq) i sve mi je veliki izdatak
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 3:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam kako ti je al na srecu moj tata voli akvaristiku pa mu nije zao dat pare za i tako to(ribe i biljke) inace ja imam 12 ipo godina
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 4:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

blago tebi. ja zivim sa majkom i sestrom. jedva sam uspeo da majku nagovorim za ovaj aq. ali kad sam uspeo ovaj uspecu i veci

imas li ti borca
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 4:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da imam jednog to mi je omiljena riba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 5:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li od ovog aq nekako mogu da napravim spoljni filter za aq od 42 l?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 10, 2011 2:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo izgleda ali preporucujem sundjer filter.Mislim da bi hang on filter bio malo veliki ali moraces da uzmes vazdusnu pumpu,to se podrazumeva.Hmmm Dule je upravu nebi ti se bas isplatio hang on ali bi mogao da nadjes samo motor od hang on filtera i da ga koristis kao potopnu filter pumpu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Avg 10, 2011 4:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moguce da cu pumpu od veceg aq (40l) staviti u ovaj a za onaj uzeti neku protoka 200l/h pa da napravim eksterni kanister
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License