Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mali gupi muzijaci Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Aleksandar1999
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 28 Apr 2014
Poruke: 7
Lokacija: Srbija,Cuprija

PorukaPoslao: Uto Apr 29, 2014 12:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav! Very Happy Imam pitanje u vezi sa malim gupikama.Imam mnogo zenki i 2 muzijaka, pa sada me zanima da li da odvojim ta 2 muzijaka ili da ostanu sa zenkama? Very Happy Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Apr 29, 2014 12:10 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Apr 29, 2014 7:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam sta zapravo zelis da uradis? Kad kazes mali, koja je to velicina? Ne zelis da se pare ili sta?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Aleksandar1999
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 28 Apr 2014
Poruke: 7
Lokacija: Srbija,Cuprija

PorukaPoslao: Uto Apr 29, 2014 12:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa stare su oko 2 meseca sto se mene tice moze da se pare ali da li ce moci da se okote posle da ne uginu? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Apr 29, 2014 12:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde si to procitao? Ilii imas neko licno lose iskustvo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aleksandar1999
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 28 Apr 2014
Poruke: 7
Lokacija: Srbija,Cuprija

PorukaPoslao: Uto Apr 29, 2014 4:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemogu da se setim neko mi je tako rekao pa da vidim da li da odvajam ili da ostavljam zbog toga Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Apr 29, 2014 6:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da nisi lepo razumeo. Ako zenke ostanu skotne rano, nece se razviti u svojoj punoj velicini jer ce energiju potrebnu za rast usmeriti na razvoj potomstva. Samim tim takve zenke se relativno brzo "potrose" tj kraci im je zivotni vek, i imaju manji broj malih po okotu.
Zato je dobro odvojiti muzjake, da zenke dostignu svoju punu velicinu, pa ih posle upariti sa muzjakom, krupnije su, lepse i kote veci broj malih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aleksandar1999
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 28 Apr 2014
Poruke: 7
Lokacija: Srbija,Cuprija

PorukaPoslao: Sre Apr 30, 2014 10:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala! Very Happy Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupi gari1809 Tražnja 0 Pet Feb 23, 2024 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ostala gupi bez repa, krivac? Maridza Ribe 4 Čet Jun 15, 2023 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali akvarijum NANO TANK Kacica Početak u akvaristici 11 Sre Mar 15, 2023 5:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali ancistrusi Ascaron Razmena 2 Pet Sep 30, 2022 5:11 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License