Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mali listovi na povrsini vode Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlajko :)
Akvarista



Registrovan: 11 Apr 2017
Poruke: 45
Lokacija: Negotin

PorukaPoslao: Čet Jun 15, 2017 12:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....35734r.jpg

sta stvara ove male listice na povrsini akvarijuma? pri svakom ciscenju pokupim i dobar deo njih ali se ponovo nakupe Smile
jel ima neko ovako nesto u akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 15, 2017 12:52 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Jun 15, 2017 1:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Biljka iz pakla! Kad je vidiš na slici počne da ti raste u akvarijumu.

Lemna minor
http://www.akvarijum.org/forum.....na%20minor

Nije da je beskorisna, dobro filtrira vodu, super način da izbacis unete materije iz akvarijuma, samo raste brzo, zaklanja svetlo drugim biljkama pa je uglavnom nepoželjan padobranac u akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlajko :)
Akvarista



Registrovan: 11 Apr 2017
Poruke: 45
Lokacija: Negotin

PorukaPoslao: Čet Jun 15, 2017 1:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bukvalno padobranac, ja mislio da neka od mojih zasadjenih biljaka stvara te male listice, ali sad mi je jasno da je to neka posebna vrsta.
bas zbog svetla i brinem, vec imam plutajucu Ceratophyllum demersum i jos ova kad se namnozi nema da mi biljke vide svetlo Smile
hvala u svakom slucaju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Voda Borca vuce ka povrsini EmEmily Bolest 3 Uto Jul 11, 2023 2:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali akvarijum NANO TANK Kacica Početak u akvaristici 11 Sre Mar 15, 2023 5:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali ancistrusi Ascaron Razmena 2 Pet Sep 30, 2022 5:11 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License