Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mali program za odrzavanje vaseg akvarijuma!!! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
djuradj.umkovic2@gmail.co
Akvarista



Registrovan: 04 Jul 2011
Poruke: 61
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Uto Jul 05, 2011 1:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

joca93knj ::
Hehe...koj sam ja maler...kad god pokusam da downloadujem sa njihovog sajta ono mi izbaci ono kao da nemam net... Very Happy ...a na svim ostalim sajtovima sve funkcionise...moze li neko nekako da mi posalje NET Framework??? nekako?

Probaj par puta ni meni nije htelo ali sam kasnije skinuo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jul 05, 2011 1:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jul 10, 2011 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlican je program Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djuradj.umkovic2@gmail.co
Akvarista



Registrovan: 04 Jul 2011
Poruke: 61
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Ned Jul 10, 2011 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala.Pozdrav Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
djuradj.umkovic2@gmail.co
Akvarista



Registrovan: 04 Jul 2011
Poruke: 61
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sre Okt 12, 2011 5:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako neko ima vremena neka skine ovaj program i neka mi javi dali radi.Program jos nije gotov samo proveram dali radi.Ako imate neki predlog javite.Pozdrav i hvala.

http://www.megaupload.com/?d=PLN8TOWX
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
science123
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2011
Poruke: 22
Lokacija: Beograd,Dorcol

PorukaPoslao: Sre Okt 12, 2011 5:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

odlican ti je ovaj prvi program, mnogo mi se svidja!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
perra
Akvarista



Registrovan: 20 Jan 2012
Poruke: 23
Lokacija: Vranje

PorukaPoslao: Ned Jan 22, 2012 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zasto nemoze da se skine.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jan 22, 2012 9:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zato sto je uhapsen vlasnik megauploada Smile Desava se kad nesto kacite sa strane a necete ovde.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 22, 2012 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan ::
Zato sto je uhapsen vlasnik megauploada Smile Desava se kad nesto kacite sa strane a necete ovde.

smejanje smejanje smejanje smejanje Dakle, savet za ubuduće, mi smo sigurniji od nekih tamo guzatih novozelanđana...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jan 22, 2012 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa jbg, tako je. Uopste necu da razmisljam na primer o slikama koje su kacene ko zna gde. Ukoliko primetim da ih nema komplet temu brisem i kraj price, pa ko hoce da se kocka neka se kocka Smile

Evo ga i vlasnik Megauplod-a.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Jan 26, 2012 3:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta ima novo ??? Neka bolja i jaca verzija programa, mozda ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djuradj.umkovic2@gmail.co
Akvarista



Registrovan: 04 Jul 2011
Poruke: 61
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Pet Jan 27, 2012 6:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ej nema, muci me to sto ako koristim baze podataka moram da uz program stavim jos neke stvari za instaliranje kao sto je .net framework da bi program radio ,a to odma povecava i broj MB.A iskreno nesto se i ne snalazim sa tim verzijam .net framework-a.Ako uspem da se snadjem videcu da napravim nesto.Pozdrav Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2012 10:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li ga jos negde za download sem na pokojnom megaupload-u?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2012 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vlasnik programa je to mogao da postavi i preko naseg foruma a u dogovoru sa Bojanom. Izgleda da je zarada sa Uploada prevagnula smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djuradj.umkovic2@gmail.co
Akvarista



Registrovan: 04 Jul 2011
Poruke: 61
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2012 6:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ej bice uskoro nesto novo samo sto ce biti negde oko 200MB jel ce morati i .net framework da ide sa njim ,ako neko nema istaliran na kompjuteru.Videcu i ovaj da postavim tamo od prvog zato sto mi je sad ostalo svega 50-60MB interneta (sugavi MTS).Pozdrav Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
djuradj.umkovic2@gmail.co
Akvarista



Registrovan: 04 Jul 2011
Poruke: 61
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Čet Feb 02, 2012 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neka urednici obrisu poruku pokusao sam da stavim novim program ali izgleda da neradi kada zavrsim ceo program ja cu postaviti.Izvinjavam se jos jednom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali akvarijum NANO TANK Kacica Početak u akvaristici 11 Sre Mar 15, 2023 5:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License