----------------------------------- djuradj.umkovic2@gmail.co Pon Jul 04, 2011 5:59 pm Mali program za odrzavanje vaseg akvarijuma!!! ----------------------------------- Evo mali program koji sam licno pravio probajte dali valja pa javite :). Program je prepravljen i sad bi trebalo da radi bez greske.Pozdrav. ----------------------------------- Cuja Pon Jul 04, 2011 6:22 pm ----------------------------------- Licno mi se svidja program...Pozdrav..:) ----------------------------------- Bojan Pon Jul 04, 2011 6:24 pm ----------------------------------- Bravo djuradje :bravo: Evo i 2 screenshot-a da vidite kako program izgleda. http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_654898321_Screenshot1.JPG http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_45165402_Screenshot2.JPG ----------------------------------- Mello Pon Jul 04, 2011 6:30 pm ----------------------------------- Nije lose, samo na brzinu koliko videh ukoliko se u kalendar unese broj centimetara odvadjenje vode a ne popuni se nista drugo kada zelis da izadjes zabaguje program Jedo pitanje, koja je platforma koriscena za izradu? ----------------------------------- joca93knj Pon Jul 04, 2011 7:56 pm ----------------------------------- ljudovi meni ovo nece da radi...kao pise nesto da nije pravilno instalirana aplikacija ili sl... ----------------------------------- djuradj.umkovic2@gmail.co Pon Jul 04, 2011 8:39 pm ----------------------------------- Ej to sa kalendarom je problem kod temperature ali kod vode nebi trebalo da bude u svakom slucaju u ta prazna mesta stavi nulu i nece biti problema.To je zbog toga sto on racuna a kad nema nista on to vidi kao slovo i normalno nemoze da racuna. Koriscen je visual basic 2008.Pozdrav. ----------------------------------- djuradj.umkovic2@gmail.co Pon Jul 04, 2011 8:42 pm ----------------------------------- ljudovi meni ovo nece da radi...kao pise nesto da nije pravilno instalirana aplikacija ili sl... Ej jel nece u opste da udje ili je problem kad pritisnes dugme moj akvarijum ako je ovo drugo kad udjes ti popuni sve u delu moj akvarijum bilo kako samo gledaj gde ide broj stavi broj onda izadji i kad ponovo udjes menjaj kako oces onda nece biti problema. ----------------------------------- Hemac88 Pon Jul 04, 2011 9:19 pm ----------------------------------- Hvala ma ovome. :) ----------------------------------- djuradj.umkovic2@gmail.co Pon Jul 04, 2011 9:24 pm ----------------------------------- Nema na cemu.:) I napominjem ako nekom nece da radi program neka prvi put popuni sva polja bilo kako samo gde treba broj vi stavite broj i posle toga ce program raditi normalno pa promenite kako vam odgovara pritom gde treba broj a vi necete nista da stavite stavite nulu.:) ----------------------------------- joca93knj Pon Jul 04, 2011 9:55 pm ----------------------------------- ma uopste nece...pise sledece... The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on ok to terminate the application. Nzm sta moze da bude... ----------------------------------- djuradj.umkovic2@gmail.co Pon Jul 04, 2011 10:10 pm ----------------------------------- Neznam ni ja mozda je zbog windows 7 ako ga imas. ----------------------------------- joca93knj Pon Jul 04, 2011 11:02 pm ----------------------------------- ne... XP imam...service pack 2... ----------------------------------- Bojan Uto Jul 05, 2011 7:53 am ----------------------------------- Radi pod Windows 7 :wink: ----------------------------------- japamija Uto Jul 05, 2011 10:58 am ----------------------------------- @ Joca93knj Fali ti .NET Framework. Mozes da ga skines if petlji da nebi ljudima pucala aplikacija. ----------------------------------- joca93knj Uto Jul 05, 2011 12:07 pm ----------------------------------- Hehe...koj sam ja maler...kad god pokusam da downloadujem sa njihovog sajta ono mi izbaci ono kao da nemam net... :D ...a na svim ostalim sajtovima sve funkcionise...moze li neko nekako da mi posalje NET Framework??? nekako? ----------------------------------- djuradj.umkovic2@gmail.co Uto Jul 05, 2011 1:36 pm ----------------------------------- Hehe...koj sam ja maler...kad god pokusam da downloadujem sa njihovog sajta ono mi izbaci ono kao da nemam net... :D ...a na svim ostalim sajtovima sve funkcionise...moze li neko nekako da mi posalje NET Framework??? nekako? Probaj par puta ni meni nije htelo ali sam kasnije skinuo. ----------------------------------- Thageriona Ned Jul 10, 2011 9:59 pm ----------------------------------- Odlican je program :) ----------------------------------- djuradj.umkovic2@gmail.co Ned Jul 10, 2011 10:04 pm ----------------------------------- Hvala.Pozdrav :) ----------------------------------- djuradj.umkovic2@gmail.co Sre Okt 12, 2011 5:00 pm ----------------------------------- Ako neko ima vremena neka skine ovaj program i neka mi javi dali radi.Program jos nije gotov samo proveram dali radi.Ako imate neki predlog javite.Pozdrav i hvala. http://www.megaupload.com/?d=PLN8TOWX ----------------------------------- science123 Sre Okt 12, 2011 5:56 pm ----------------------------------- odlican ti je ovaj prvi program, mnogo mi se svidja! ----------------------------------- perra Ned Jan 22, 2012 8:26 pm ----------------------------------- zasto nemoze da se skine. ----------------------------------- Bojan Ned Jan 22, 2012 9:18 pm ----------------------------------- Zato sto je uhapsen vlasnik megauploada :) Desava se kad nesto kacite sa strane a necete ovde. ----------------------------------- nemanjask Ned Jan 22, 2012 9:45 pm ----------------------------------- Zato sto je uhapsen vlasnik megauploada :) Desava se kad nesto kacite sa strane a necete ovde. :smejanje: :smejanje: :smejanje: :smejanje: Dakle, savet za ubuduŠe, mi smo sigurniji od nekih tamo guzatih novozelan­ana... ----------------------------------- Bojan Ned Jan 22, 2012 10:45 pm ----------------------------------- Pa jbg, tako je. Uopste necu da razmisljam na primer o slikama koje su kacene ko zna gde. Ukoliko primetim da ih nema komplet temu brisem i kraj price, pa ko hoce da se kocka neka se kocka :) Evo ga i vlasnik Megauplod-a. http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_51048658_kim_dotcom.jpg ----------------------------------- nikouro ╚et Jan 26, 2012 3:25 pm ----------------------------------- Sta ima novo ??? Neka bolja i jaca verzija programa, mozda ??? ----------------------------------- djuradj.umkovic2@gmail.co Pet Jan 27, 2012 6:29 pm ----------------------------------- Ej nema, muci me to sto ako koristim baze podataka moram da uz program stavim jos neke stvari za instaliranje kao sto je .net framework da bi program radio ,a to odma povecava i broj MB.A iskreno nesto se i ne snalazim sa tim verzijam .net framework-a.Ako uspem da se snadjem videcu da napravim nesto.Pozdrav :) ----------------------------------- TeoDos Sub Jan 28, 2012 10:20 am ----------------------------------- Ima li ga jos negde za download sem na pokojnom megaupload-u? ----------------------------------- nikouro Sub Jan 28, 2012 2:11 pm ----------------------------------- Vlasnik programa je to mogao da postavi i preko naseg foruma a u dogovoru sa Bojanom. Izgleda da je zarada sa Uploada prevagnula :smeh: ----------------------------------- djuradj.umkovic2@gmail.co Sub Jan 28, 2012 6:10 pm ----------------------------------- Ej bice uskoro nesto novo samo sto ce biti negde oko 200MB jel ce morati i .net framework da ide sa njim ,ako neko nema istaliran na kompjuteru.Videcu i ovaj da postavim tamo od prvog zato sto mi je sad ostalo svega 50-60MB interneta (sugavi MTS).Pozdrav :) ----------------------------------- djuradj.umkovic2@gmail.co ╚et Feb 02, 2012 8:35 pm ----------------------------------- Neka urednici obrisu poruku pokusao sam da stavim novim program ali izgleda da neradi kada zavrsim ceo program ja cu postaviti.Izvinjavam se jos jednom. ----------------------------------- Bojan ╚et Feb 02, 2012 9:50 pm ----------------------------------- Kad bude nesto odradjeno javi mi se na pp pa cemo resiti upload. Sad se tema zakljucava.