Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Malo jezerce u dvoristu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Okt 23, 2017 9:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U planu mi je da sledece godine napravim vrtno jezerce.
Za sada skupljam ideje i razmisljam kako najbolje da ga uklopim u dvoristu. U njega ce biti ubacene japanke a mozda i jos nesto.
Nesto me interesuje pa me interesuje misljenje onih koji su vec pravili jezerce.
Naime, interesuje me da li je bolje da se iskopa i stavi folija ili da se mozda jedan deo ozida. Kakva su vasa iskustva sa onim sto sto utadili kod sebe. Meni se vise svidja varijanta kopanja i tu ubaciti foliju jer mi tako deluje prirodnije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 23, 2017 9:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

srdjan022
Akvarista



Registrovan: 06 Feb 2011
Poruke: 50
Lokacija: indjija

PorukaPoslao: Ned Nov 12, 2017 5:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Do sada sam pravio par manjih nadzemnih a planiram nesto tako kao i ti za sledecu godinu. Po meni je bolje kopanje bez zidanja iz par razloga. Mislim da je lakse oblikovati, takodje kao i ti mislim da je prirodnije a i jednog dana ako odlucis da ti vise ne treba lakse je samo zatrpati nego lupati beton...Nadam se da sam bar malo pomogao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Za one koji zele da budu malo kreativni Peku Razno 0 Čet Feb 02, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vrtno jezerce Drevni Zmaj Uradi Sam (DIY) 1 Čet Jun 23, 2022 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malo cudan rep platike Nikollo Ribe 5 Sub Jan 29, 2022 7:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malo more Peku Razno 3 Sub Avg 01, 2020 10:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka jezerce od betona, problem Srboljub Vrtna Jezerca 12 Sub Jul 18, 2020 12:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License