----------------------------------- Peku Sub Avg 01, 2020 10:43 pm Malo more ----------------------------------- Malo čudna tema generalno za ovakvu nema prediđeno mesto pa ću je pisati ovde. Prvobitna ideja da ispratim formiranje malog mora nije se pokazala kao interesantna ljudima pa sam odlučio da uradim nešto malo drugačuje: Da napravim more što jeftinije i ponudim ga aktivnim članovima. Neka procena je da će konačna cifra biti oko 2000-2500din najviše zbog izrade svetla jer mi se niko nije javijo za čipove, bar ne po normalnoj ceni. Zamisao je bila da sistem bude gotov do kraja jula ali okolnosti su bile takve da će sistem najverovatnije biti spreman krajem avgusta ili početkom septembra. Pravo na akvarijum imaju svi aktivni članovi koji su u zadnjih godinu dana, zaključno sa 01.08. bar jednom obnovili temu sa svojim akvarijumom. Da bi dali do znanja da ste zainteresovani u ovoj temi predstavite svoj akvarijum: nekoliko rečenica o sistemu i njegovom održavanju, slika i veza ka temi. Velika zahvalnost ide članu Ljubee. Poklonio je hang on filter i grejač da zamenim za manji. Zamoliću članove da ne pišu šuplje komentare, pohvale sistema, kritike, pitanja, predloge... Otvorite drugu temu, pišite u pp. Ako vidite da nekome nešto ne štima u sistemu, sviđa Vam se ili ne sviđa to što radi i sl. nemojte pisati ovde već pustite čoveku poruku ili mu pišite u njegovoj temi. Javaite se, okačite sliku akvarijuma pa za 15-20 dana ponovo dodajte jos jednu. Izmena je otključana. Ako ima još ljudi zainteresovanih da pomognu izradu pišite mi. Ko je rad da pondi frag, dva neka ih ostavi sa strane za momenat kad akvarijum završi kod nekog člana foruma. Meni baš ne odgovara da ih preuzimam. Ne želim ni da ispadne da sam nešto zadržao za sebe a ono nije preživelo transport ili ubacivanje u novi sistem.