----------------------------------- skip Sub Mar 19, 2011 12:57 pm Mangro panj ? ----------------------------------- Hteo sam anubiu da vezem za mangro panj i kada sam izvadio video sam da po prstima pusta braon boju u akvarijumu mi je vec 3 meseca i nisam imao problema da li mora tako da pusta boju? ----------------------------------- stefanovic^v Sub Mar 19, 2011 1:25 pm ----------------------------------- Da mangro panj pusta boju odredjeno vreme ;) ----------------------------------- skip Ned Mar 20, 2011 6:29 pm ----------------------------------- Hvala....... ----------------------------------- zuja Pon Mar 21, 2011 7:29 pm ----------------------------------- Da mangro panj pusta vodu odredjeno vreme ;) Verovatno si mislio pusta boju u vodu. Cisto da ne bude zabune. ----------------------------------- stefanovic^v Pon Mar 21, 2011 7:39 pm ----------------------------------- Da,da greska :) ----------------------------------- skip Pon Mar 21, 2011 9:19 pm ----------------------------------- Ma jok!U vodi je extra nego kada sam ga izvadio po ruci mi je ostala braon boja prokuvao sam ga i sada je ponovo u aq i nema problema....