----------------------------------- Spoooky Čet Nov 30, 2017 7:51 pm ----------------------------------- Hvala ljudi na brzom odgovoru,kupio sam malopre onaj ventilcic za regulaciju kolicine kiseonika preko filtera,imam ugaoni Juwel 190 l ,uglavnom su mi gupike bile na povrsini.Sto se tice vazdusne pumpe i raspsivaca,to je totalna glupost imati u akvraijumu i uopste nisam pristalica toga,jer iz mog iskustva imao sam samo negativne ishode sto se tice riba u AQ,znam da ne ulazi dovoljno kiseonika preko vazdusne pumpe tj. ne zadrzava se u vodi.Mene je samo plasilo da im od toga sto ulazi puno kiseonika u vodu ne skodi nesto dok ne kupim taj ventil,od biljaka imam uglavnom Anubiju i malo Valisnerije kako bih sakrio ogroman unutrasnji filter.A te guppike sam uzeo od lika koji je rasturio AQ pa reko ajde nece se tuci sa Korijima,Acijima,Neonkama i imam 4 king size Ksifoa,takodje jednu Botiju i jednu Sijamku,a da i da ne zaboravim imam i 3 kozice koje su tu od samog pocetka i one su king size :D.Eto naveo sam sve sto imamm u AQ :D Sad dok pisem vidim da ih imam poprilicno razlicitih vrsta ali u AQ vlada harmonija verovali ili ne :). A prostorija se redovno luftira i nema nikakvih stetnih stvari koje bi mogle da ugroze kiseonik u AQ jer imam dva malca,tako da me razumete.