Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Manje zahtevne biljke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Ned Sep 05, 2010 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze li neko da mi nabroji nekoliko biljaka (za prednji, srednji, zadnji plan akvarijuma) koje nisu preterano zahtevne? Hvala unapred Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 05, 2010 8:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Sep 05, 2010 9:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prednji: sagitarija, kriptokorina afinis i ostale manje kripte, anibije...
Zadnji: vece kriptokorine (da ne nabrajam), ludvigija repens, rotala rotundifolija, higrofila diformis, higrofila polisperma, higrofila korimboza, higrofila diformis a verujem da ima jos higofila koje mogu bez problema da guraju bez specijalnih uslova a ove navodim jer imam iskustva sa njima, zatim neki ehinodorusi...
Srednji: kripte srednjeg rasta.

Pazi za srednji opet zavisi od uslova akvarijuma jer svaki akvarijum je prica za sebe, kod mene u jednom na primer kriptokorina wendti brown je srednjeg rasta a u drugom imam dve koje su bas velike sto bi se reklo kolekcionarski primerci.

Sve ove navedene sam imao ili imam pa ti pricam iz mog licnog iskustva a neko ce verovatno dopisati jos koju.

Sad sam se setio da sam zaboravio recimo valisnerije, to je isto nezahtevna biljka...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Amanita
Akvarista



Registrovan: 04 Maj 2010
Poruke: 43
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 06, 2010 10:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mahovina, mikrozorumi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Primio bih biljke na poklon Shark Na poklon 6 Čet Mar 30, 2023 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka biljke na poklon Mladen68 Na poklon 0 Ned Nov 27, 2022 3:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License