Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 materijal ispod akvariuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Ned Jul 06, 2014 5:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zdravo svima imam jedan mali problem pa nisam siguran kako da ga resim. imam akvarium duzina 160 visina 75 i sirina 45 znaci nekih 500 l. zanima me sta da stavim ispod njega pre nego sto ga stavim na sto.covek koji mi je pravio akvarium rekao je da ne stavljam nista deblje od 5 mm.neki opet kazu stavi stiropor od 1 cm sad ne znam sta da radim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 06, 2014 5:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Ned Jul 06, 2014 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zaboravio sam da kazem da je akvarium od stakla 1 cm a dole je duplo dno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Ned Jul 06, 2014 5:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

500 L vode + 100 kg pesak + ? kg stakla mislim da je bolje a sasvim dovoljno STIROPOR 1cm Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Ned Jul 06, 2014 6:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam nabavio u radnji laminata neku nemacku podlogu 5 milimetara koja sluzi za nivelisanje i nosivost joj je 6 tona po kvadratnom metru.mislim da ce to diti dobro molim za savet
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Ned Jul 06, 2014 6:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pitaš za savet,čovek ti kaže šta da staviš i onda uradiš po svom,i opet pitaš za savet? Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Ned Jul 06, 2014 6:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisam jos nista uradio rekao sam da sam samo nabavio lako ja promenim to zato mi i treba savet
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DeMoNoiD
Akvarista



Registrovan: 11 Jul 2013
Poruke: 93
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Ned Jul 06, 2014 6:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@tigar googlaj "biom podloga" odlicna je i po pitanju funkcionalnosti i estetike samo je mali problemcic cena doticne mada za nas obicne smrtnike sasvim pristojno zavrsava i stiropor 1/2 cm samo gledaj da bude tvrdopresovani Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Ned Jul 06, 2014 7:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

takozvani stirodur?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Ned Jul 06, 2014 7:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tigar ::
ja sam nabavio u radnji laminata neku nemacku podlogu 5 milimetara koja sluzi za nivelisanje i nosivost joj je 6 tona po kvadratnom metru.mislim da ce to diti dobro molim za savet


dali mislis na onaj FILC za laminat ili ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Ned Jul 06, 2014 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne onaj filc sto se dobija uz laminat ovo je nesto novo zove se max pod
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zemlja ispod pijeska pljevljak Početak u akvaristici 12 Čet Jul 12, 2018 7:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Filter materijal No 1 Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Maj 23, 2018 11:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko jd neophodna zemlja ispod podl... ludidzora Podloga 5 Sub Mar 18, 2017 7:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hranljiva podloga ispod panjeva i kam... Cokilio Podloga 6 Ned Jan 31, 2016 11:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pomoc oko dimenzije akvariuma sa 5mm ... Milanps5 Uradi Sam (DIY) 2 Čet Maj 14, 2015 11:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License