Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mesanje lekova ! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Aca 79
Akvarista



Registrovan: 25 Feb 2016
Poruke: 26
Lokacija: Surcin

PorukaPoslao: Sre Mar 09, 2016 5:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me da li moze da se mesaju lekovi u akvarijumu? Primer pomesao bih jbl Punktol i tetrin General tonic.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 09, 2016 5:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Aca 79
Akvarista



Registrovan: 25 Feb 2016
Poruke: 26
Lokacija: Surcin

PorukaPoslao: Čet Mar 10, 2016 12:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto odgovora nije bilo a ni na google ga ne nadjoh pomesao sam. Sa punktolom sam terapiju poceo pre nekoliko dana 1 3 5 dan uz izemene vode zbog ich a. Ich se povukao sa ribica. Taman da zavrsim terapiju primetim da je u aq doslo do toga da celo jato zebrica ima iskidane repove i na par neonki sam primetio isto. Jednom muljasu starom nekih 5 godina pojavljuje se nesto belo olo skrga. Za sad se ribe dobro drze. Veceras im menjam 50 % vode i ostavljam ih da malo odmore. Ugalj je spreman ako sve bude u redu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aca 79
Akvarista



Registrovan: 25 Feb 2016
Poruke: 26
Lokacija: Surcin

PorukaPoslao: Čet Mar 10, 2016 9:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovako, da zavrsim ovaj monolog. Ribice su za sad zive, oslobodjene ich a Upravo sam promenio 50 % vode, ubacio aktivni ugalj. Voda je jos zelena od general tonica, taman jos malo da lek odradi dok ugalj ne povuce. Ovo sam radio na svoju ruku jer pomoc nisam nasao. Nadam se da ako nekom bude trebalo ovako nesto da ce uspeti da pronadje odgovore.Mozda sam ja imao srece pa su mi ribice ostale u zivotu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mesanje fabricke hrane reventon Ishrana 6 Čet Apr 18, 2013 6:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mesanje suve hrane valijant82 Ishrana 13 Čet Jan 31, 2013 11:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mesanje riba edmond.vujic Početak u akvaristici 10 Sub Avg 27, 2011 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mesanje ciklida sini82bla Američki ciklidi 6 Uto Feb 22, 2011 9:09 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License