Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mesanje riba Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
edmond.vujic
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2011
Poruke: 93
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sub Avg 27, 2011 6:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao prvo zdravo svima !!! Cuo sam da ne treba drzati japanke sa skalarima pa sam prebacio u poseban akvarijum sada drzim u Akvarijumu 2 skalara 6 gupike 2 blek molija 2 ksifoa 2 japanska koia 2 baby shark dali je to u redu ??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 27, 2011 6:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Zemir
Akvarista



Registrovan: 24 Avg 2011
Poruke: 37
Lokacija: Gradačac, BiH

PorukaPoslao: Sub Avg 27, 2011 6:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po mom misljenju bi japanski koi i shark trebali van.. nek me ispravi neko iskusniji ako grijesim..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
edmond.vujic
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2011
Poruke: 93
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sub Avg 27, 2011 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok uradio sam i to
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 27, 2011 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pitanje svih pitanja je kolika ti je zapremina akvarijuma?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
edmond.vujic
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2011
Poruke: 93
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Okt 02, 2011 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

100 litara
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Ned Okt 02, 2011 9:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

japanke se ne drze sa skalarima zat sto su japanke hladnokrvne a skalari toplokrvni
ako gresim nek me neko ispravi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Y2K986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 216
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 02, 2011 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Shark, koi i gupi napolje.
Skalari ce ti napadati gupike, za ostalo je objasnjeno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Acim
Banovan
Banovan



Registrovan: 25 Sep 2011
Poruke: 75
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2011 2:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja drzim 4skalara, 15gupi, 2 black molija,2 silver moli.3ksifo, i ne napadaju mi skalari gupike..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
edmond.vujic
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2011
Poruke: 93
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2011 2:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovako da vam kazem nisam zeleo da izbacim gupike jer su u mnogom broju ima ih negde 15 a posto je skalara bilo dva i koi sarana i 4 japanke ja sa mzamenio za platy molly gupy xifo swordtail i dva cistaca muljara tako da sad u akvarijumu drzim tako da trnutno u aq drzim 5 swordtail 7 gupik 4 platy 2 crne molly a cistaca muljara (Muzjak i zenka) i jedan ancistrus posto je muzjak uginuo jel sada ok??? i da kazem drzim jednu shark zenku jer sam mislio da j uginula a ona sada izasla??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
edmond.vujic
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2011
Poruke: 93
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2011 2:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jeste oni nece napadati ukoliko su mladi ali kako rastu postaju sve agresivniji bolje izbaci jer nece ti biti sve ok???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Acim
Banovan
Banovan



Registrovan: 25 Sep 2011
Poruke: 75
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2011 4:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I planirao sam da ih izbacim ali videcu da zamenim ako moze za nesto drugo..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zašto se riba razboli? LouzaWeah Bolest 3 Pon Apr 26, 2021 8:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 40 L akvarijum, savet za broj riba uki01 Ribe 4 Čet Apr 15, 2021 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ime riba ? Trifke98 Afrički ciklidi 1 Čet Apr 08, 2021 10:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License