----------------------------------- bolepleco Pet Mar 09, 2018 3:24 pm Mikro i makro elementi u NS ----------------------------------- Akvaristi, Gde moze u NS ili eventualno da se poruci smesa sa makro i mikro elementima u prahu, koja bi se rastvorila u 1l destilovane vode? Koliko to kosta inace? Ovde sam se dosta informisao u vezi toga: http://www.akvarijum.org/forum/mikro-i-makro-elementi-t7210.html Unapred hvala! ----------------------------------- DejanM1980 Pet Mar 09, 2018 4:12 pm ----------------------------------- Proveri pp. ----------------------------------- Gargi Pet Mar 09, 2018 4:36 pm ----------------------------------- Javi se u pp mogu da te uputim da prodjes jeftino.... ----------------------------------- lexinho021 Sub Mar 10, 2018 6:25 pm ----------------------------------- Moze i meni u pp :) ----------------------------------- lexinho021 Sub Mar 10, 2018 6:27 pm ----------------------------------- Kucam sa telefona pa mi se razlomila poruka. Mozete i meni poslati informacije u pp gde bih mogao da nabavim u ns jeftino.