Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mikro i makro Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mutavdzic
Akvarista



Registrovan: 27 Nov 2010
Poruke: 21
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Sre Okt 02, 2013 7:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko konkretno moze da mi kaze sta da kupim jer od tecne prehrane kod nas ima samo tetra plant a ja bi narucio postom nesto iz naslova pa mi treba objasnjenje jer mi je potrebno i mikro i makro?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 02, 2013 7:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 02, 2013 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za šta da li ti trebaju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mutavdzic
Akvarista



Registrovan: 27 Nov 2010
Poruke: 21
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Pet Okt 04, 2013 7:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

trenutno imam samo nanu ludvigu microzorum i valisneriju i jos neku kripu zelim da ih prehranjujem pa sta kupiti
osvetljenje 2 x 18w philips 865 i sylvania grolux 18 w
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boomiri
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2012
Poruke: 178
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Okt 04, 2013 10:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se cini da ti je za te biljcice dovoljno i malo osmocota pod korenje. Ako bas hoces preko vodene kolone da ih hranis onda mozes mozda easy program, ja ga koristim i zadovoljan sam ucinkom.( nadam se da nije reklama)

Ukoliko imas samo par biljkica u akvarijumu razmisli jos jednom o potrebi uvodjenja prihrane preko vodene kolone, narocito sto ti je polovina navedenih biljaka spororastuca i slabo zahtevna. Moze se lako desiti da dobijes algarijum vrlo brzo narocito ukoliko budes koristio EI sistem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mutavdzic
Akvarista



Registrovan: 27 Nov 2010
Poruke: 21
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Sub Okt 05, 2013 3:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci mogu da uzmem osmocot i da stavim pod koren jer sam mislio da on ide u hranljivu podlogu samo? Ako moze njega narucujem pa po malo. Pocetnik sam sa biljkama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 05, 2013 3:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj ti je predlog da poslušaš boomiri-a Osmocote ti je sasvim dovoljan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebni mikro crvi DonderionBerik Tražnja 1 Pon Jul 18, 2022 6:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mikro crvi stevladas Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Mar 18, 2018 3:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mikro i makro elementi u NS bolepleco Arhiva Malih Oglasa 4 Pet Mar 09, 2018 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Refugim/makro alge, iskustva dzonib Morska Akvaristika 4 Uto Nov 21, 2017 2:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mikro Crvi Skybuffalo Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Okt 29, 2017 4:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License