----------------------------------- valijant82 Ned Jan 27, 2013 2:10 am misljenja, predlozi, sugestije... ----------------------------------- Ovo je moj prvi akvarijum (za sad jedini u funkciji) hteo bih da cujem vasa misljenja o njemu. http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_453081808_S4020474.jpg http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_113270454_S4020475.jpg ----------------------------------- Stefan_NS Ned Jan 27, 2013 2:22 am ----------------------------------- Napisi nesto detaljnije o tvom akvarijumu (dimenzije, filtracija, koje biljke imas, koje ribice....) Inace nije lose, interesantno ;) Predlog: stavi jednobojnu pozadinu i izbaci taj brodic ;) ----------------------------------- reventon Ned Jan 27, 2013 3:03 am ----------------------------------- Skoljke i klikeri takodje malo bodu oci. ----------------------------------- valijant82 Ned Jan 27, 2013 9:28 am ----------------------------------- i brod i klikeri su zelje mojih sinova (ovo sam inace poceo zbog njih) ----------------------------------- HORUS Ned Jan 27, 2013 12:18 pm ----------------------------------- Sipaj vodu do crne trake. Školjke ne samo da bodu oči nego i povećavaju tvrdoću vode. Bojim se da si se poprilično nasukao sa brodićem i klikerima. ----------------------------------- chikavili Ned Jan 27, 2013 12:34 pm ----------------------------------- Pa znas kako... tesko ce se uskladiti nasi predlozi i zelje tvojih klinaca. A klinci su ipak zakon ;) ----------------------------------- chikavili Ned Jan 27, 2013 12:35 pm ----------------------------------- Jedino da pokusas da im prodas pricu o pokusaju ozivljavanja dela prirode i tako eliminises sve sto nije deo prirode :) ----------------------------------- HORUS Ned Jan 27, 2013 12:49 pm ----------------------------------- Ili, kupi još jedan manji akvarijum samo za njih. Inače, biće tu i gnjuraca, kovčega sa blagom, sirena... :) ----------------------------------- valijant82 Ned Jan 27, 2013 4:26 pm ----------------------------------- akvarijum je 60x30x30, spoljni dvokomorni filter (ne vidi se na slikama, neonka gro lux ali ne pise koliko vati (planiram da je menjam) sve ostalo sto imam vidi se na slikama. Kome da prodam pricu? Klinci imaju 6 i 2 godine,cikavili dodji ti da probas da im objasnis nesto oko akvarijuma ja sam zadovoljan sto nemam gormita i mocnih rendzera unutra. Skoljke su moja krivica i resicu ih sto pre. Horuse akvarijuma imam na pretek ali sam u manjku sa mestom za postavljanje (ali radi se na tome) ----------------------------------- jovica Ned Jan 27, 2013 5:52 pm ----------------------------------- Stav znaju deca sta je deo prirode u stanu? :) Bice tu i sundjer Bob! :) Bitno da su ribe zdrave, biljke rastu lepo, zakaci bar crnu pozadinu, pa kad deci dosadi, lako ces povaditi djindjuve! :) ----------------------------------- reventon Ned Jan 27, 2013 6:01 pm ----------------------------------- ja sam zadovoljan sto nemam gormita i mocnih rendzera unutra :winner: ----------------------------------- VURDOK Ned Jan 27, 2013 10:20 pm Pozdrav ----------------------------------- Lepo se klikeri uklopili :D ahahah