Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mix od paprike pomoc Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
milos96ify
Akvarista



Registrovan: 28 Mar 2013
Poruke: 37
Lokacija: Blace

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 10:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze li mi neko raci neki recept nekog miksa od paprike slatke ili ljute da napravim hranu za ribice. od ribica imam neonke i gupike
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 10:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelistaj malo teme u ISHRANA, ima baš o tome dosta. Ja radim ovako:
1 sveža crvena paprika
1 čen belog luka
list maslačka ili spanać
želatin
Papriku, luk i maslačak skuvam. Maslačak samo 3-4 minuta a ostalo malo više. Kada se ohladi usitnim sve blenderom i pomešam sa malo želatina. Rastanjim, isečem na kockice i zamrznem.
Platike, zebrice, gupike, komunalci, čak i skalari jedu, ne bune se. Praktikujem da im prvo dam ovu hranu a tek posle par sati kupovnu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pallmall
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 220
Lokacija: Beograd - Žarkovo

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2013 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako misliš ljute? Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milos96ify
Akvarista



Registrovan: 28 Mar 2013
Poruke: 37
Lokacija: Blace

PorukaPoslao: Pet Apr 05, 2013 12:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala probacu taj miks Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za vrtic dzo87 Na poklon 0 Sre Apr 12, 2023 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License