Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 mladj pumpa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 1:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zanima me kuju vi pumpu koristite u akvarijumu gde drzite mladj zivorotki?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 1:18 am Snimi Poruku Nazad na vrh

gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 1:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam sundjer filter... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 1:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Filter koji ce ti sacuvati mladj i koji ce im obezbediti dovoljno kiseonika i bakterija za zivot.Normalno kao i drugi filteri i ovi vilteri se prodaju u razlicitim velicinama sto zavisi od velicine akvarijuma. Inace ovaj filter moze da se odradi i u DIY varijanti.

Sundjer filter
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 1:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vazdusna pumpa + sundjer ili korner filter su nezamenjivi u akvarijumu za mladj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 1:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koliko je para sundjer filter?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 2:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sundjer filter ti je najbolji za akvarijum sa malim ribicama jer nikako ne moze da usisa tj. da povredi ribice...


neca ::
koliko je para sundjer filter?


pa zavisi imas razne velicine...a i zavisi de kupujes kod nas u knj je od 250 pa navise...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 8:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemas razloga da kupujes.Nikouro ti je dao link.A ako nemas potapajucu pumpu ili ne zelis da je kupis moze i sa vazdusnom pumpicom.
http://www.akvarijum.org/forum.....-t612.html
Napominjem da bolji protok vode ima sa potapajucom pumpom (normalno).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 10:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

potapajuca pumpa nikako...meni se desavalo da mi usisa gupike...a mozes zamisliti sta ce se tek desiti nekim bebama ikrasica...npr zebricama cija se mladj jedva vidi golim okom...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 10:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislio sam sundjer filter sa potopnom pumpom. Kao sa Nikouro-vog linka Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi sta imas od opreme. Da li potopnu ili vazdusnu pumpu. U svakom slucaju bolji izbor je vazdusna pumpa i ovaj model. Kod potopne pumpe zavisi koji je model i marka. Ovakve ne dolaze u obzir :

Image

Dok sa ovim modelom moze da se odradi :

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 1:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro ::
Image

Filter koji ce ti sacuvati mladj i koji ce im obezbediti dovoljno kiseonika i bakterija za zivot.Normalno kao i drugi filteri i ovi vilteri se prodaju u razlicitim velicinama sto zavisi od velicine akvarijuma. Inace ovaj filter moze da se odradi i u DIY varijanti.

Sundjer filter

ja imam taj sundjer filter i dobar je.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 8:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno da ne moze sa svim pumpama vec samo sa onim koje imaju ulaz (gde uvlace vodu) kao za crevo. Imam i ja iam kupovni sundjer filter solidan je.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Uto Dec 28, 2010 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

probacu da napravim sam...znaci samo napravim kao na slici i pustim vazdusnu pumpu ako kontam?
nista vise?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa i kiseonik VeljkoTal Početak u akvaristici 1 Pet Feb 18, 2022 12:08 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potapajuca pumpa Mister_Tetris Filteri i pumpe 1 Ned Avg 08, 2021 10:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povrsinska skrama i mladj riba Baia Razmnožavanje 4 Čet Dec 03, 2020 7:19 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License